Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rendeltem egy baby overallt...

Rendeltem egy baby overallt 62-es méret, ciki ha ebben hozom haza a babát szülés után?

Figyelt kérdés

62-ES KISSÉ NAGY,DE VÉGÜL IS OVERÀLL,NEM TUDOM,HOGY KÜLDJEM-E VISSZA KICSERÉLNI KISEBBRE,VAGY NEM BAJ HA AZ OVERÀLL NAGY?

Ebben szeretném a babàt hazahozni majd ha megszüetet(van lehetöségem cserére,de nem tudom ,hogy mit csinàljak=


2008. szept. 2. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor születik meg a babád?Mert ha télen vagy ha már hüvösebb van akko ugyis alá kell öltöztetned,akkor viszont nem is biztos hogy nagy lessz.Nem érdemes kicseréltetni,hamar bele fog nöni.Nem mondta az orvos hogy mekkora lessz kb. a babád??
2008. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyobb babód lesz és alá is kell öltöztetni. Akkor tökéletes is lehet. Különben meg pikk-pakk belenőnek a 62-es méretbe.
2008. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mekkora méret kell majd.Inkább vigyél többet, nekünk pl pont 62-es kellett mert 60 cm-es babókat lett 4,5 kg-val...
2008. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nem ciki nehéz eltaláni nekem pl olyan pindur volt a babám ,hogy minden nagy volt rá még a sapi is .
2008. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!