Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti ennyire gyakori...

Szülés előtti ennyire gyakori pisilés utalhat bármire is?

Figyelt kérdés
Hasonló témájú kérdéseknél láttam, hogy a "gyakorit" negyedórás, félórás vécére járásra értik a válaszolók. Tegnap délután 6-tól 5 percenként járok pisilni, néha pedig fel sem tudok állni 15 percen keresztül, mert egyik inger után jön a másik. És nem csak cseppek érkeznek legtöbbször (igaz, azért nem annyira nagy mennyiség). Azzal riogatnak egyesek, hogy szivárog a magzatvíz. Én úgy tudom, az inger nélkül érkezik, bármekkora is legyen a mennyiség, én viszont egy kis ideig azért tudom tartani (már amíg ismét kiballagok a mellékhelyiségig).

2015. jún. 22. 10:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy holnapra vagyunk kiírva. :)
2015. jún. 22. 10:19
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A gyakori pisilés utalhat arra, hogy a baba nyomja a hólyagot. Utalhat ezen kívül felfázásra, fertőzésre, ha fehérje is van a vizeletben, akkor preeclampsiára. De ezek közül nekem valahogy egyértelmű, hogy neked az első variáció áll fent...

De ha azt várod, hogy valaki azt írja, hogy igen, ez a szülés közeledtét jelzi.. hát nem :D

2015. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!