Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ételeket érdemes előre...

Milyen ételeket érdemes előre megfőzni és lefagyasztani a gyermekágyas időszakra?

Figyelt kérdés

Olyan tippeket szeretnék, amik egyszerűek, segíthetnek a tejtermelésben, a babának nem okoznak hasfájást, puffadást...


Nem vagyok egy nagy konyhatündér, így az egyszerűség nagyon fontos. Mindent megfőzök, amit szeretnék (receptből), de az ötletelés nem az erősségem.


Köszönöm!


2015. júl. 23. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Különböző tokányok például. Kezdhetsz egy könnyedebbel, aztán majd látni fogod hogy a babád hasát hogyan érinti a táplálkozásod, ha nincs baj akkor akár jó magyaros pörköltet is tehetsz el. Vagy pácolj be husiszeleteket és azt tedd el.
2015. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tésztaszószok kevés fűszerrel.

Pörköltek, szintén óvatosan fűszerezve.

Fasírt, rántott hús.


De eléggé lutri, hogy mire lesz esetleg érzékeny a baba pocija.

2015. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendeljetek ebédet erre az időszakra. Friss legalább és nem kell utolsó trimeszterben főznöd ilyen sokat.
2015. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendelj ebédet neked és a párodnak is! Ne főzz még egy tésztát sem! Nagyon fáradt és kimerült leszel. Ha a nagymamák ennyit nem segítenek be, megérdemeltek annyit, hogy legalább a Ti ételeteket megrendelitek, házhoz hozzák (netes rendelés, kb.40 féle étel) és nincs mosogatnivaló sem, mint a főzésnél. Hidd el, elég a baba cuccait főzni, mosni, éjszakázni.
2015. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a szülésig, az utolsó napig főztem, gondoltam, majd szülés után is így lesz. Na persze. :D Örültem, hogy letehettem a seggem egy fél órára :) Így rendeltünk vagy apa a munkából hazafele beugrott 2 menüért :) Heti 1-2x hozott főtt ételt az anyósom is. Így telt az első 6 hét, aztán visszaállt minden a régi kerékvágásba.
2015. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!