Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellett fizeni a fogadott...

Kellett fizeni a fogadott orvosnak a 6 hetes kontrollért?

Figyelt kérdés
Volt fogadott orvosom, aki megmondta mennyit kér a szülésért. Gátmetszés varratait a magánrendelőjében szedte ki a szülés után kb 10 nappal, ekkor adtam neki oda a "hálapénzt". A hat hetes kontrollon azt hittem, nem kell fizetni. Gondoltam, belefér, az elmúlt 9 hónap, plusz a szülésért. Már az ajtóban lltam, mikor elkérte amagánrendelés díját. Tökre kiakadtam. Persze szó nélkül megkapta...
2010. márc. 10. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nálunk minden magánrendelésnek van díja, ki van írva az ajtóra, hogy mennyi. Amit a szülésért adtál, az hálapénz, amit a 6 hetes kontrollon kifizettél a dokinak, az meg a rendelés szokásos tarifája.
2010. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
magánrendelőben fizetni kell. ez olyan, mint a fodrásznál, kint van a díjszabás, kuncsaft fizet. szerintem ebben nincs semmi sértő...
2010. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nem fogadott el pénzt a dokim, pedig megpróbáltam, de nem akadtam volna ki, ha elkéri az árát, végülis magánrendelés pontos díjszabással. Egy szolgáltatásra mentem be, aminek ára van, mint minden másnak.
2010. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a kettő szülésemnél máshogyan volt,de ugyanaz volt a doki.Elsőnél sima szülés,a 6 hetes kontrollnál adtam neki oda a hálapénzt,akkor nem kért semmit a vizsgálatért.A második szülésem császár volt.Mivel annál én is a varratszedésnél adtam oda a pénzt(illetve elkérte),ezért utána a 6 hetes kontrollnál ugyanúgy elkérte a vizsgálati díjat...
2010. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hogy kérte el? Mármint mit mondott? Köszönöm, ha válaszolsz!
2010. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan közölte,hogy neki 100000Ft császárnál a tarifája... Aranyos doki bácsi ugye? Amúgy én is annyit adtam volna neki,az első babánál is annyit kapott,csak én úgy gondoltam,hogy majd a 6 hetes kontrollnál fizetek neki megint...
2010. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szép... :(
2010. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk, hogy mikor jövök legközelebb, meg mindenféléről, mert amúgy tök jó fej. Csak orvosilag kicsit fura, és egész végig úgy éreztem, hogy a pénzre hajt. Ahol én lakom, a környéken van egy magánrendelője, ahol egy béna kis uh. gépe van, amin nem látott igazából semmit, és mindig elküldött idegen kórházakba, idegen orvosokhoz uh-ra, nem hozzá kellett menni. Ez Budapesten van, nem vidéken. És amolyan félszivességként néztek meg ismerős orvosai, volt, hogy még az a másik dokinak is kellett fizetnem. És amikor szültem, akkor is voltak gondok, és bejött egy doikinő, aki mondta neki, hogy mit csináljon. ...
2010. márc. 10. 14:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen közölte, hogy nem fizettem. Volt más jellegű kis műtétem magánorvosnál, és eszébe sem jutott kérni pénzt a kontrollért. Ott megkérdeztem. És akiket eddig kérdeztem, senkinek nem kellett. ..
2010. márc. 10. 14:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor keresni kell egy másik orvost... Én ezt tenném.
2010. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!