Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A salgótarjáni Szent Lázár...

A salgótarjáni Szent Lázár kórház szülészeti osztályáról vélemények, tapasztalatok? Megbízható, normális nőgyógyász ott?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

2 éve szültem ott. Márkus doktorhoz jártam végig terhesgondozásra, és nála is szültem. Végig nagyon korrekt volt, nem az a " bratyizós" fajta, távolságtartó, de kedves és abszolút megbízható. A nővérek... hát na...

12 napig voltam benn, 2 nővér volt, aki kedves és normális volt. Összességében nincsenek rossz tapasztalataim.

2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt ott szültem. Fogadott orvos mellett kishíján ott maradtunk. Azt mondták, nincs fájás, mert az egyik nst nem volt jó. (Jelzem, előtte egy anyuka "fájás nélkül"szült) A szülészet tök jó, van kád bordásfal, stb. Mondjuk elég sokan fel sem kelhetnek az nst mellől. Az egyik nővérke ki is jelentette, hogy azt a kádat még senki nem használta, de nem is fogják, mert az "csak úgy" ott van. Márkus doki jó, ha az elejétől hozzá jársz, egyébként hagyott magzatvíz nélkül annyi ideig egy kismamát, mikor ügyeletben hozzá érkezett, hogy a baba lila volt, majdnem meghalt.. Persze egyből elvitték, majd annyit mondott, reménykedjenek és imádkozzanak, hogy ne legyen gond.

Már az ultrahangon érződik a szülészet "feelingje" :)

Mi most a másodikat várjuk, és gondolkodás nélkül mondtam, hogy inkább a kocsiban, mint abban a mészárszéken. Gyöngyösre járunk.

Kíváncsi vagyok a véleményedre! Kívánom Nektek a pozitív élményt!

2015. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja és szülés előtt 3 hónapig feküdtem bent, szóval idő ismerkedni :) 2.voltam

Boldog babavárást, problémamentes szülést!

2015. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

És Gyöngyösön melyik orvoshoz jársz?

Nadim doktor? Ha igen, akkor róla mi a véleményed, tapasztalatod?

2015. szept. 4. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:

doktorhoz jár Gyöngyösre. Mindkettőjüket dícsérik. Számításba vettük Nadim doktor konferenciájának lehetőségét a szülésnél, és még így is nagyobb biztonságban érzem magam ott, mert az egész kórház más. Ott megkérdezik tőled, hogy nem e vagy rosszul. Figyelmesek. Az új szülészet egyébként nagyon szép is. :)

Na meg ugye az első ultrahangra mi is Tarjánba mentünk. Egyből rosszul számolták ki a szülés idejét, és ebből adódóan ijesztgettek a méretbeli problémákkal is.. (tudom mikor fogant).. Ezzel szemben Gyöngyösön érdekes módon mindent rendben találtak, és a szülés ideje is akkorra jött ki, mikorra én számoltam:)

Annyi a rossz az egészben, hogy az összes vizsgálatot újra csinálták Gyöngyösön, mert a kórházak nem igazán fogadják el egymás között a leleteket ugye :)

Remélem elégedett leszel. Van már egyébként valaki, akivel szimpatizálsz? 😊

2015. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaradt az eleje :D (telefon átka:D ) szóval mi Nadimhoz járunk, viszont vannak ismerősök, akik Horváth doktorhoz járnak, Vele is elégedettek:)
2015. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!