Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » ÁEK-ban (Máv) ügyeletesnél...

ÁEK-ban (Máv) ügyeletesnél szeretnék szülni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel főleg a szüléssel kapcsolatban. Kell ott jelentkezni valahol előre vagy csak ha megindul a szülés bemegyek? Érzéstelenítést kérhetek? Férjem bejöhet? Gátvédelem, varrás... Minden érdekel!
2010. márc. 11. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

AZ ÁEK-ben rendkívül jó szakemberek vannak. Úgy a szülészorvosok, mint a szülésznők. Ha ügyeletesnél szülsz Ő is elfog látni, hiszen erre tette fel az esküjét. Én is ott szültem és most is ott fogok. Van fogadott orvosom, én így érzem biztonságban magam. Érzéstelenítőt kérhetsz, 24 órában van lehetőség rá. Azt gondolom amennyiben az ügyeletes dokit ott kéred fel, ugyanolyan "kedvezményezett páciensé válsz", mint én aki 9 hónapig tömködöm a zsebét...szóval Neked van igazad!

Könnyű szülést kívánok!!!

2010. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ott szültem két hete és 3 napja ugyh friss az élményem:)ahogy az elöttem válaszoló is írta nagyon profik a dokik meg a szülésznők is.nekem is fogadott dokim volt de a kistesónál ami minimum 5 év a friss élmény miatt is fogadni fogok mert szülésznőt sajnos nem lehet viszont a kórházért megéri nagyon szupi volt....én ajánlani tudom csak...érzéstelenítést kérhetsz bármikor állandó anesztes van ott.apa bemehet csak szatyorzoknit kell huznia ugyh készisd fel szegényt..gátvédelemről nem tudok nyilatkozni.varrás nekem nem fájt sőtt a vágás sem sőtt az Eda sem de minden más IGEN:()kérdezz bátran nyugodtan ha bármi kérdésed lenne...két hetes + 3 napos kiscsaj anyuja:)
2010. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!