Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SZülés utáni ráncos hasra...

SZülés utáni ráncos hasra -leginkább köldök körül- van valami csodaszer? Vagy csak a plasztika?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindegy mit csináltam (krém, torna), nem múlt el, sőt minél többet fogytam, annál jobban látszódtak.

Sajna ez csak plasztikával megy, 2. gyerek után tervezem majd.

2010. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy mennyi ideje szültél. Ha 4 hónapja, akkor eszedbe ne jusson aggódni. Ha 3 éve akkor az már nagyjából a végleges állapot.

Én egy csomó mindennel kentem (2 éves a fiam), és úgy láttam, hogy mindegy, mivel kenem, szépen javul (most már nem ráncos, csak ha direkt totál homorúra behúzom a hasam, akkor ráncos a köldököm fölött). Vichy, St Ives, Sunfleur karcsúsító meg ránctalanító zselék, a maradék terheskrémeim (Milupa) és a sima testápolók is segítettek. Nem próbáltam végig az egész kínálatot, hanem az anyukámtól kaptam mindenfélét amit épp nekem akart adni, és akkor azt elhasználtam.

2010. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!