Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a méhlepény...

Milyen érzés a méhlepény leválás ( idő előtti)? Akinek ez a komplikáció adódott, mit érzett pontosan, és mikor ( hány hetesen) történt? Volt valami előzménye? Mi lett végül a babával?

Figyelt kérdés
Nekem részleges méhlepény leválásom van, és csak nagyon enyhe görcsölés vérzés kísérte. Volt egy pillanat, amikor egy röpke másodpercre összerándultam a fájdalomtól. Mintha egy kést szúrtak volna belém. De nem biztos, hogy konkrétan ekkor indult a leválás. A dokim azt mondja vérzés görcsölés esetén irány a kórház. Devan valami előjele? És van olyan, hogy nem utal rá semmi, de mégis megtörténik?

2015. szept. 10. 15:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%

*és csak nagyon enyhe görcsölés vérzés kísérte.


Akkor nem az van neked. Meg ha az lenne, akkor nem itt irogatnál, hanem rohannál a kórházba.

2015. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
12%

És görcsölés sincs.


Ami van: vérzés, olyan mint amikor megnyitod a csapot a mosdónál.Csak alattad jön a vér.


Szóval miért is kamuzol itt?

2015. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
M Undorító ez a rosszindulat, ami belőled árad " Kedves" első válaszoló. Ha értelmezted volna, azt amit írtam, akkor rájöhetnél, hogy igazat írtam, ahelyett, hogy vádaskodsz. Nem tartozom neked számadással, de azért, hogy más értelmes emberek, akiknek (sajnos) van ilyen tapasztalata, válaszolni tudjanak, leírom pontosan mi a helyzet. 21 hetes terhes vagyok és 11 hetesen voltak a leírt tüneteim, akkor derült ki, hogy RÉSZLEGESEN levált a méhlepény. Azóta a leválás sajnos nem tapaet vissza, ezért az orvosom szerint akár teljesen leválhat idő előtt, akkor egyből császár. Mivel van egy másfél éves kisfiam, ezért nem vagyok kórházban. Azért tettem fel a kérdést, hogy esetlegesen felkészüljek a legrosszabbra, vagy erőt merítsek a pozitív történetekből. Az ilyen kommentekből viszont nem kérek, köszönöm.
2015. szept. 10. 16:26
 4/33 anonim ***** válasza:
0%

3 Megint kamuzol, ráadásul a magad lelki mocskát próbálod rámvetíteni.


2x is volt, és az egyik 20 hetesen (itt részleges méhlepénylevállás életben maradt a magzat és meg is született).A másik meg 14 hetesen (élő magzati vetélésem volt, mert a méhlepényem teljesen levált).


Szóval legközelebb okosabban hazudozz.Én amit írok, azt igazolni is tudom, mert mindkétszer kórházban kerültem és van záróm is. Többek között ezért is tudom hogy hazudsz.


Hát ennyit rólad.


Legközelebb a magad lelki szennyét amit rám akarsz vetíteni, azt inkább takarítsd ki magadból és lehetőleg tanulj meg igazat beszélni.

2015. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
Élő magzati lepényleválás annyit tesz, hogy mindvégig élt a magzat, és szülőcsatornába került, tehát nem egy sima v etélés, ahol már az embryo nem él.Élve. Dobogott a szíve.
2015. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%

És a kórházból ki sem engednének, még saját felelősségre sem, ha na méhlepény nem tapadt volna vissza-még a részleges levállásnál se.

A miért pedig: mert 1 órán belül elvérzel, ha elindul a folyamat.

Részleges lepénylevállásnál csak akkor engednek ki saját felelősségre, ha a prof beleegyezik, és a lepényed teljesen 100%-osan visszatapadt.Amit legalább 2 UH-egyméástól független időpontban igazol is.


Különben ha veled bármi történik akkor leültetik azt az orvost aki kiengedett téged saját felelősségre.

2015. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hú 4-es, én nem értelek téged.

A kérdezőnek részleges levállása volt, nem teljes, a baba életben van, mint neked az első. Azóta hetek teltek el, és arra kíváncsi, milyen tünetei vannak a teljes leválásnak.


Nos, nekem szerencsére nem volt ilyen, de anyósommal megesett a 32 héten. Pokoli mázlija volt, éppen az orvosnál volt, amikor elkezdett leválni a lepény. Azt mondta akkor még nem fájt semmi, csak úgy érezte, hogy bepisilt, így kiment a mosdóba, és látta, hogy dől belőle a vér. Nagyon rövid idő alatt kórházba került, még a mentőből beszóltak, így előkészített műtő várta.

A baba koraszülöttként, oxigénhiánnyal született, napokig kérdéses volt, megmarad-e. Megmaradt, és tökéletesen felgyógyult. Ma már felnőtt, és kutya baja.

De ehhez marha nagy szerencse kellett.

2015. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor erről ennyit kedves:)
2015. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
20%

1. lepényleválásnál nem apró vérzés, hanem ömlik - mint mikor menstruálsz, csak erősebben

2. a doki KI SEM ENGED a kórházból, onnantól kezdve, hogy elkezdett leválni, szigorú ellenőrzés, fekvéssel!


Szóval befejezheted a kamuzást, mert nem vicces.

2015. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
11%
6 Részleges leválásról is írtam és egyértelműen kamuzik.
2015. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!