Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki természetes úton szült,...

Aki természetes úton szült, milyen lett a nemi élete? Mennyire sinlődi meg a hüvely?

Figyelt kérdés
Természetes úton szeretnék szülni(persze ha nem lesz komplikáció), de rajtam kívül az összes barátom, barátnőm, sajnos párom is császárpárti. Hozzáteszem a baráti körömben én vagyok az első aki szülni fog. Eddig abszolút nem féltem, biztos vagyok benne hogy iszonyatosan fáj, de az számomra örömfájdalom lesz. Minden egyes alkalommal ahányszor összefutunk velük szóba jön az hogy én természetes úton szeretnék szülni, és minden egyes alkalommal hozzáteszik, hogy mennyivel biztonságosabb a császár, mert lehet rosszul fognak összevarrni és nem fér a hüvelyembe semmi, vagy olyan tág leszek hogy kolompolni fog bennem a párom. Teljesen tönkre fogok menni szervileg és rámegy a kapcsolatom is. Sajnos párom is így gondolja, folyamatosan mutat elrettentő történeteket a neten. Azért ha állandóan ezt hallgatja az ember elkezd félni. Az biztos, hogy nem lesz apás szülés, nem akarom, hogy lássa, hogy mekkora gyerek bújik ki belőlem, vagy azt hogy átvágják a gátam. Szívesen várok minden tapasztalatot, előre is köszönöm annak aki válaszol!

2015. okt. 3. 14:21
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
3x szültem spontán, 2x volt gátmetszés. Nagyon jó a szexuális életünk, pedig végig bent volt az összes szülésen a párom :)
2015. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
A milyen lett nem életed kérdést a hüvely állapotára értettem, bocsi lehet félreérthető voltam. De akkor gondolom nálad nem volt gond. :)
2015. okt. 3. 14:28
 3/49 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincsen a nemi életunkkel :)
2015. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Akkor ezek csak rém hírek? Lehet megmutatom páromnak mit írtok, hátha megnyugszik. :)
2015. okt. 3. 14:41
 5/49 anonim ***** válasza:
2X szultem huvelyi uton,mindketszer vagtak es varrtak raadasul ugyeletes doki es semmi baj a huvelyemmel,nemi elettel...ne nezegess sztem ilyen videokat,azert szerintem jogod van eldonteni hogy szeretnel szulni,csak annyit hogy a csaszar joval veszelyesebb,nehezebb a felepules.SZerintem hulyeseg ez h utana elromlik a nemi elet,anyukam 5-ot szult es 32 eve boldog hazasok....
2015. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Nem nézzek semmit inkább csak mondogatják nekem, akkor is ha nem akarom hallani. És az a durva, hogy még viccelődnek is velem, hogy én olyan kemény nő vagyok, hogy majd otthon fogom elrágni a köldökzsinórt... Bizony úristen úgy beszélnek, mintha hülye lennék amiért nem akarok császárt. Szerintem ez gyávaság.
2015. okt. 3. 14:58
 7/49 anonim ***** válasza:
58%
Nyilvánvalóan senki nem olvasott utána annak, milyen szövődményei lehetnek egy császárnak, azért pártolják ennyire. A hüvelyed állapota egy dolog a sok közül. A császármetszést nézzék meg videón, aztán nézzenek meg egy természetes szülést és kérdezd meg tőlük, melyikre vágynak jobban! Elképesztő, hogy vannak emberek, akik úgy alkotnak véleményt, hogy fogalmuk sincs a dolgokról. A császármetszés nem játék, nem választási lehetőség! Elképesztő kockázat, ráadásul sem anyának, sem a babának nem jó. Végszükség, életmentés. Semmi más! Az pedig, hogy nem lesz apás szülés nálatok, nem lep meg. Ahhoz egy normális gondolkodású férfi kell, aki tudja, miről is szól ez az egész. Mert hogy nem a fütyije kényelméről az biztos.
2015. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Februárban szültem természetes úton.

Volt gátmetszésem. Párom végig a fejem mellett állt,nem látott semmit.

Teljesen olyan a hüvelyem, mint szülés előtt, nincs semmi különbség. 😃

A szexuális életünk sem változott.

Szerintem ne hallgass a sok vészmadár ismerősre, nem lesz semmi gond!

2015. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Az egyik barátnőmnek lombikkal lesz babája, gondolom nála császármetszés lesz. Ő vette rá a másik barátnőmet a császárra, neki is mentek a szörnyűségek, ment az a duma, hogy a császár manapság sokkal veszélytelenebb mint a természetes szülés stb.
2015. okt. 3. 15:21
 10/49 anonim ***** válasza:
57%

A császármetszés utóhatásait két éve nem hevertem ki, sem testileg sem lelkileg. Soha nem lesz a testem a régi. Nagyon szívesen mesélek a barátaidnak, ha szerintük ez olyan nagyon biztonságos. Újra kellett műteni, és pszichológushoz is jártam. De a hüvelyemmel tényleg nincs gond. Minden mással viszont nagyon is van! "üdvözlöm" a párod.


Amúgy létezik gátvédelem is, nem kell feltétlenül vágni és varrni!

2015. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!