Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mire számíthatók szülésnél,...

Mire számíthatók szülésnél, ha a gátam minden egyes együttlétnél megreped?

Figyelt kérdés
Nyilván lesz gátmetszésem, nem is félek tőle, bírom a fájdalmat is, a hüvelyem féltem. Akinek ugyanilyen érzékeny volt a gátja, mint nekem mennyire repedt szét a hüvelye?
2015. okt. 7. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
orvosnál voltál már? ez nagyon nem normális. arról nem is beszélve, hogy hetek kell a gátnak, hogy összeforrjon. havonta vagytok együtt? tele vagy hegekkel? tényleg nézesd meg orvossal, normális esetben nem repedhet meg a gátad egy fütyitől... :/
2015. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
2-3 naponta szoktunk együtt lenni. Csak bereped picit, nem szoktam nézegetni, eddig egy nődoki se jegyezte meg hogy látna ott valami furát, pedig mostanában sokat voltam. Igazándiból csak az aktus után érzem, hogy fáj picit, de igen hamar elmúlik, és a következő szeretkezésnél már nem érzem. Nem láttam rajta heget, most megnéztem.
2015. okt. 7. 21:59
 13/20 A kérdező kommentje:
amúgy látszik egy halvány rózsaszín pici repedés
2015. okt. 7. 22:18
 14/20 anonim ***** válasza:

"Csak bereped picit, nem szoktam nézegetni"

Ööö... bocsi, most nem vagyok képben. Ha még nem láttad, hogy a gátad reped meg, akkor miből gondolod, hogy az?...

Nem kötekszek, csak érted... Nem lehet, hogy máshonnét vérzel? Hüvelyed kidörzsölődik, vagy nem tudom...

De ha a párodtól repedsz, akkor mi lesz a babánál? Az Enyhén szólva sokkal nagyobb, mint egy ... ?

2015. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jaj ne ijesztgess, már így is kezdek félni! Írtam, hogy a párom megnézte, de most én is, nem kérdés. Egyértelműen ott érzem, szörnyen feszül olyankor, volt hogy szex se kellett hozzá, kicsit jobban beterpesztettem és már repedtem. Váltottam nőgyógyászt, de oda csak november 9-re kaptam időpontot, majd megkérdezem mit mond rá.
2015. okt. 7. 22:39
 16/20 anonim ***** válasza:
Majd azért ìrd meg, mit mond a doki, nagyon kìvàncsi vagyok.
2015. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hadd védjem már meg a kérdezőt, van akinek bizony egy egy hosszabb vagy durvább aktus után pici repedés lesz. Nyilván nem gátmetszés méretre kell gondolni de váladekozhat is! Nekem is volt vele szerencsem többször is nem kellemes de mivel nyálkahártya ezért hamar gyógyul. Dokinak tényleg mondd el, én kaptam rá kenőcsöt így kevésbé fáj utána. Szülés előtt érdemes lenne gátmasszázsnak utána nézned, hátha segítenek az olajok.

Illetve a hüvely és a gát tényleg nem ugyan az a szövettípus!

4 hete szültem császárral 16 óra vajjudás után ezért én nem kérnék császárt! Vannak szar hüvelyi szülések aláírom de aki a császárt nagyon nyomós ok nélkül első szüléskor már kéri azt kivizsgáltatnám. Azt el tudom fogadni hogy rossz hüvelyi szülésélmény után inkább nem vállalja még egyszer de nem tudhatod hogyan tágulsz...legalább próbáld meg!

2015. okt. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Nem szegte a lelkesedésem, nagyon szeretnék hüvelyi úton szülni érzéstelenítő nélkül! Lehet hogy hülye vagyok, de mindent érezni akarok. :)
2015. okt. 8. 19:16
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem értem miért olyan elképelhetetlen ez ??!? Hetente többször is együtt vagyunk és az esetek túlnyomó többségében én is megrepedek 1-2 mmre és vérzek. másnapra kutya bajom, én januárban szülök és az én orvosom nem tartja ezt problémának mivel az egy teljesen más állapot lesz akkor mivel..kitágul az ember.....és a mozgás is csak egy irányba fog történni. Pont.

Ja és kedves kérdező van egy gél ami hozzájárul a szülés megkönnyítéséhez...olyan mint egy sikosító de mégsem, én is csak ma hallottam róla, kérdezz utána, nagyon dícsérték nem olcsó, (tizenpárezer) de azt mondják akár a gátmetszést is meg lehet úszni vele. Boldog babavárást!!!

2015. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

tessék meg is találtam neked :) én biztos beszerzek egyet. utolsó voltam.


[link]


[link]

2015. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!