Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy még most sem...

Normális hogy még most sem hiszem el hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés
Október 20-ra vagyok kiírva, de még most is olyan hihetetlen hogy én is anya leszek. Egyszerűen nem hiszem el. Belegondoltam ebbe a szülés dologba is teljesen beparázok hogy mi lesz hogy fog történni tisztára "bolondnak" gondolom magam, Örülök is meg néha jönnek rossz gondolatok is . Cikáznak rendesen a fejemben a dolgok. Sajnos eléggé labilis lelkületű ember vagyok meg pánikos is . Sokszor lelkiismeretfurdalásom van a gondolataim miatt.
2015. okt. 14. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi én még akkor sem akartam elhinni, mikor a kezembe adták :)

Tök normális amit érzel.

2015. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem, velem van a baj... 11 hetes vagyok, nagyon akarom ezt a babát, de nem érzem magam terhesnek...
2015. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok! Akkor másnak is vannak ilyen furcsa gondolatai, én is azt hittem hogy velem van baj , szegény páromnak szinte mindennap elmondom hogy biztos van valami bajom azért gondolok ilyen csacskaságokat.
2015. okt. 14. 13:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szülés előtt 3 nappal beszélgettem a férjemmel: szóval a másik szobában TÉNYLEG ott lesz egy bébi? Hihetetlen, érthetetlen.

A szülőszobán is tudtam, hogy gyerekem lesz, mégis őszintén meglepődtem, mikor a mellemre tették.Azt se tudtam mit kezdjek vele.

Kb. 3 nap kellet, mire leesett a dolog, sokat segítettek a hormonok.

2015. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális amit érzel, első gyereknél én sem hittem el, nem fogtam fel. Mikor a mellemre fektették akkor esett le hogy "ez tényleg egy gyerek és tényleg én vagyok az anyja" :D
2015. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, nagyon vártam ezt a gyermeket, 16. hétig rendszeresen elefeljtkeztem róla, hogy várandós vagyok, és még most is többször volt, hogy rácsodálkoztam a hasamra, hogy ebben egy gyerek van:D Szerintem ez még így lesz egy darabig. Felfoghatatlan:) Engem Marie F. Mongan Szülés, ahol én irányítok c könyve nyugtatott meg a szüléssel kapcsolatban, ajánlom figyelmedbe:)
2015. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is detto. Sot nekem mindig meg mindig fura azt hallani hogy "terhes vagy". Ennn??!..

3. Trimeszter

2015. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oh. Nekem még másodszorra is megvolt időnként ez az érzés. :)
2015. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Perszehogy:)3.bebit varom es nem tudom elhinni hogy ujabb taggal bovul a csaladom❤

Es kerdezo kislany vagy kisfiu a pocaklako?Majd ird meg ha megszuletett;)

En is oktober 20-ra vagyok kiirva egyebkent;)kislany lesz es Zselyke*-*,Zsombor(Zsombi) es Zsanna melle:)

2015. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ennyien írtatok! Tök jó hogy vagyunk ketten is aki 20ra várunk. Kislányunk lesz és Lilinek fogják hívni . A te neved is szép. Te hogy érzed magad, nemsoká itt az időnk. Jaj én nagyon félek amúgy is az egész vajúdástól, szüléstől meg mindentől. Nekünk első babánk lesz .
2015. okt. 15. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!