Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma járt le az időm, voltam...

Ma járt le az időm, voltam magzatvíz vizygálaton, az tiszta volt, de csak egy újjnyira vagyok nyitva. Holnap és holnapután is menni kell NST, ULTRAHANG, MAGZATVÍZ VIZSGÁLAT. Van olyan, hogy valaki nem tud magától kitágulni?

Figyelt kérdés
Már többször is elkezdődtek a fájások, de kettő három után abba marad!
2010. márc. 18. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem jött el a szülés ideje,csak jóslóid vannak. Mikor 1 ujjnyira voltam nyitva, és jóslóim is voltak,rá 4 napra jöttek a rendes fájások és megszültem,nem kellett inditani,beavatkozni.
2010. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudtam kitágulni. Sokszor voltam magzatvíz vizsgálaton, bekötötték az oxitocint is, de csak 3111 volt a méhszáj. 42 hetes voltam akkor.

2010. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így voltam. minden nap csak reménykedtem, hogy hátha ma, de semmi, így 1 héttel hordat túl a fiamat, amikor indították. Mivel én sem nagyon akartam tágulni, vajúdás közben a doki minden egyes vizsgálatkor kézzel tágított. Hát az borzalmas élmény volt, nekem jobban fájt, mint az egész szülés. Pedig végig szedtem a homeopátiás bogyókat is. Mondjuk 4 óra alatt meglett a babám.

Könnyű szülést!!!

2010. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szűk egy ujjnyira voltam kitágulva, amikor elfolyt a magzatvizem. Rá 6 órára még mindig csak ott tartottam 5 perces fájásokkal. Akkor kötötték be az oxitocint, és 5 óra múlva meglett a kislányom. (A dokinak nem kellett kézzel rásegítenie)

Könnyű szülést! Jó egészséget kívánok Neked és a babádnak is!

2010. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Jóslófájásod volt.Nem akarlak elkeseríteni, de akár még két hétig is húzhatod így.A sógornőm múlt hét péntekre volt kiírva, aztán egyik nap nst, másnap amnioscopia egészen máig, amikor elkezdett folyni a víz.De ha tiszta a víz, rendben van az nst nem inditanak szülést, legalábbis nálunk a 42. hétig.Ha beindul a szülés, és nem tágulsz, adnak oxitocint, az felerősíti a fájásokat, meggyorsítja a tágulást.

/Z/

2010. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak 1 ujjnyi tágulásig jutottam pedig a végén már oxitocinnal is segítettek. Annak ellenére hogy erős, 2-3 perces fájásaim voltak nem tágultam tovább de nem is tudtam volna mert téraránytalanság miatt a baba feje nem tudott beilleszkedni és lentebb csúszni. Így császár lett. De ne aggódj te majd biztosan fogsz tágulni ha rendes, erős fájásaid lesznek.
2010. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!