Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Koraszülés 28 hetesen magzatbu...

Koraszülés 28 hetesen magzatburok repedés miatt? Milyen esélyekkel?

Figyelt kérdés

Az éjszaka arra ébredtem, hogy a fehérneműm nagyon nedves. Áttetsző, de nem vizeletszagú folyadék. Nagyon megijedtem: magzatburok repedés lehet. Ezt követően már semmilyen váladék nem jött. Reggel bementem az orvoshoz, aki nem látott repedést, a baba jól van, elég a magzatvíz. Kaptam olyan betétet, ami azonnal jelzi a magzatvíz folyását. Azt mondták, ha a színe megváltozik, azonnal menjek, mert meg kell szülni a gyereket.

Volt valaki így köztetek? Nincs mód a gyerek benttartására? A magzatburok nem regenerálódik? Nagyon ideges vagyok.



#koraszülés #magzatburok repedés
2015. nov. 6. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2015. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Szia. Nekem tavaly a 31.héten kezdett el szivárogni a magzatvizem,a burok felül megrepedt,görcseim nem voltak.Minden nap ellenőrizték a magzatvíz mennyiségét és 2-3 naponta vért vettek,hogy nincs-e fertőzés.végül a 35.hétig sikerült benntartani a babát.
2015. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta nincs semmilyen folyadékvesztésem, de vele egyidőben kezdődő mégösszehúzódások, alhasi görcsök, fájások megvannak. Viszont magnéziumra, pihenésre, melegvizes tussolásra ez is mindig enyhül és úgy tudom, hogy akkor csak jóslófájás lehet. Ráadásul a gyógyszerek hatására nem nagyon lépi át óránként az kettőt.

Mindemelett továbbra sem vagyok nyugodt, holnapra hívtak uh-ra.

2015. nov. 9. 07:41
 14/20 anonim ***** válasza:
Szurkolunk! Írd majd meg, mi volt!
2015. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon, a baba egészséges és van magzatvize. Viszont megnézettem a méhszájam és 2100 érték jött ki, ami finoman szólva se jó, pláne keményedések és fájások mellett. Mostantól pihennem kell és imádkozhatom, hogy minél később induljon meg a szülés. Tudom, hogy sokak ilyen méhszájjal még sokáig vagy végig húzzák, remélem nálam is így lesz.
2015. nov. 10. 19:15
 16/20 anonim ***** válasza:
Örülök! Néha rákérdeztek, jo? 😊
2015. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok! Mindenkinek problémamentes és boldog babavárást :)
2015. nov. 10. 19:49
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2015. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést :)

Még mindig egyben vagyok, s mostmár nagyon remélem ki is húzom pár hétig. A méhösszehúzódások kevésbé intenzívek, időnként fájdogál a hasam. A gyermek nagyon aktív. Egy hét múlva megyek uh-ra, hadd lám, hogy áll a méhszájam.

2015. nov. 29. 07:46
 20/20 anonim ***** válasza:
Örülünk 😊
2015. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!