Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 szülésemből kettő horror...

3 szülésemből kettő horror volt, most rettegek?

Figyelt kérdés

Nem magamat féltem, nem a fájdalomtól félek, hanem attól, hogy a babának lesz valami baja (oxigénhiány stb...)

Annyira erős ez a félelem, hogy már a mindennapokat is "megmérgezi"


Első babám úgy született, hogy nem tágult ki max. a méhszáj, így az a baba fejére szorult. leesett 50-re a szívhangja. Doki azt mondta, hogy most be kell nyúlna és kézzel széttépni a méhszájamat, hogy ne legyen baj....

Megcsinálta...babámnak nem lett baja, én szanaszét...varrt össze vissza, hegesen gyógyult.

Így szinte borítékolt volt a köv. szülésnél a nehéz tágulás és kitolás.

Annyira paráztam, agyban nem akartam szülni, hogy leálltak a fájások is (nem hittem, hogy ennyire lehet befolyásolni 2 perceseket)

oxi-egy doki húzta, másik tolta, fájás nélkül, mert az oxi sem hozta vissza...


Na ezek után a méhszájam nem rugalmas, nem tágul rendesen és meg totál kivagyok...

Mondom nem a fájdalomtól félek, hanem, hogy ez miatt baj lesz :(


Adjatok tanácsot, mit tegyek?


2015. nov. 12. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Kerj csaszart.
2015. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Császárt javaslom én is.

Az átélt borzalmakat mind megelőzte volna, persze ezt nem tudhattad előre.

2015. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Már az első kettőnél sem értem, miért nem császároztak, de most mindenképp ragaszkodj ahhoz.
2015. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek !!! Hany hetes terhes vagy?
2015. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első babánál amikor rászorult a méhszáj, akkor már nem lehetett császározni,mert nem tudták volna "visszahúzni"


A másodiknál nem tudom...pedig ugyan annál a dokinál szültem.

Most másik orvosom van, nem mondtam még a "véres" előzményeket, csak azt mondta, hogy nehéz szülések voltak, de azt megjegyezte, hogy nagyon heges a méhszáj...

30 hetes vagyok

2015. nov. 12. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a dokid kb mire szamithatsz mert az elso ket gyereket nagyon megszenvedted..:( Mondjuk csaszarbol felepulni sem leanyalom :( Nekem 3 csaszi volt.Remelem most "jobb"orvosod van mint az elozo !! Drukkolok hogy minden rendben legyen ;)
2015. nov. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kérj császárt.

Nem is értem, hogy ilyen előzménnyel miért nem kérted már a másodiknál is.

Mondd el az orvosodnak, szerintem erről már pszichiáter is simán adna papírt.

2015. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!