Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csíp, fáj még mindig a gátmets...

Csíp, fáj még mindig a gátmetszésem pedig 3 hete szültem és nagy wc-zés után a wc papíron friss piros vér pöttyök szoktak lenni ez normális vagy begyulladt? Mit kenhetnék rá?

Figyelt kérdés
Aranyerem nincs nem az vérzik.amúgy felszívódó varrataim vannak.
2015. dec. 8. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
5 hét után lett fájdalom és problémamentes nálam.
2015. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lina63 ***** válasza:
Betadine, nekem dokim mondta, hogy azt lehet nyugodtan, férjem kenegette a gátsebem vele.
2015. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez ennyi ido utan meg normalis. Naponta tobbszor zuhanyozd le a sebet finoman,csak sima vizzel. Ha gyulladtnak latod akkor fordulj orvoshoz. Nekem varratszedes utan felszakadt a seb,6 het alatt gyogyult meg
2015. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.megnézni nem néztem meg de kitapogattam és azt éreztem hogy be van dagadva .az is normális?
2015. dec. 9. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szemrevetelezd egy tukorrel. Akkor tudod igazan eldonteni h gond van vagy sem
2015. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!