Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok a veszprém...

Mik a tapasztalatok a veszprémi szülészetről?

Figyelt kérdés

Júliusra vagyok kiírva és nagyon parázok, hogy jó helyen legyek. Nincs választott orvosom, de ha jol tudom ott nem is lehet. Igaz?

Köszi a válaszokat!


2010. márc. 24. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A veszprémi szülészeten lehet fogadni orvost, de csak négy közül lehet választani azthiszem.

A szülésznők nagyon aranyosak, kedvesek és segítőkészek!

Csak egy-két orvos van aki nem annyira barátságos, de a többség kedves és odafigyel az emberre! Nem kell paráznod emiatt, jó helyen leszel! Én egy bő hete szültem ott, és ilyen szempontból nem volt semmi gond!

Minden jót!

2010. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat en nem akarom elkeseriteni a kerdezöt de az en baratnöm kb 2 honapja egy teljesen egeszsegesen született babaval dekkolt ott ket hetet mert valaki hanyagsaga jovoltabol durva fertözes volt a csecsemöosztalyon meg meg azt is hozzatette hogy olyan mint egy vagohid es egy kereten orvost fogott ki (nem nevezem meg). a szülesznöket ö is dicserte. En ott születtem 23 eve es amikor bementünk meglatogatni anyukam mondta, hogy nem sok minden valtozott (orvosok a regiek meg nagyjabol a berendezes is) Nem akarlak elkeseriteni, biztos van akinek nagyon pozitiv emlekei vannak en ezt hallottam.
2010. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy irtatok! Nagyon jo lenne ha priviben elküldenéd annak az orvosnak a nevét, kiváncsi vagyok, bár van egy sejtésem!
2010. márc. 25. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Decemberben szültem Vpben a 2. babámat.

Írj privit, ha gondolod és kérdezz nyugodtan. Nekem csak jó élményeim vannak.


Amit a 2. ír, annak a dokinak a nevére én is kiváncsi lennék.


Dokifogadás...

csak 3 van,de felesleges... 100ezer a tarifa és az ügyeletes is ügyesen ellát. (csak egytől menekülj)


Dokiválasztás....

2010. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Légyszi írj újabb emailt, mert véletlenül kitöröltem és nem tudtam válaszolni:(

Sajnos itt nem tudok neked privit írni.

2010. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írtam emilt... megkaptad?
2010. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Irtál és meg is kaptam, válaszoltam :)

Köszi!!

2010. márc. 30. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!