Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba célszerűbb, és...

A kórházba célszerűbb, és kényelmesebb hálóinget vinni, vagy jó a pizsi is?

Figyelt kérdés
2007. nov. 9. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy vannak kórházak ahol csak a hálóinget engedik, meg egyszerűbb is. Viszont ahol én szültem ott az első napokban hálóing volt. Én a kórházit használtam inkább az legyen véres meg szlötyis, csak akkor vettem fel az enyémet ha látogatóm jött. Még csak bugyit sem lehetett hordani maximum a gyógyszertárban kapható hálós "bugyit" ami tartotta a betétet. Ezt azzal magyarázták, hogy ha esetleg hirtelen probléma merül fel könnyebb cselekedni.
2007. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp hálóing, és a bugyit sem hordhatod. Pizsi? Gondolj bele, mit csinálnak veled, ha pizsiben valami gond lenne? percek, mire lehámozzák rólad.

Én biztos veszek egy hálóiget, ami azért lesz, hogy összervérezzem, hisz ez is életem része és egy élmény.

2007. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kórházban szabályozzák, de praktikusabb a hálóing. Nálunk lehetett pizsamát is hordani, de nem sokan éltek vele, a bugyit se tiltották, azt viszont hordta is mindenki.
2007. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
otthon nem tudo hogy megy,en kulffoldon elek itt is szultem vittem a kis haloingem ami elol vegig gombos es abban is szultem meg a tobbi( vittem masik kettot )is ilyen volt igy konnyebb szoptatni.es eldobhatos bugyit vettem 12 dbos csomaggal es a korhazban azt hasznaltam meg utanna par napig otthon is mert igy nem a szepek mennek tonkre.na meg ha pisilni kell is kenyelmesebb a haloinget felemelni,nekem nem volt gatmetszesem,mert hasznalt a masszazs,de igy is voltak varrataim belul,a babam is nagy volt,kozel 4 kilo,szoval ha talpra kellett allni nagyon fajt es alig vartam hogy elmehessek wcre ott legalbb nem kell meg felorat szenvedni a pizsivel,szeintem nem is engedik sehol a pizsit es otthon sem ajanlom az elso napokban.ha gondolod vigyel azt is de majd meglatod hogy jobb egy haloing,lehetoleg olyan ami tiszta pamut es a melleden nyithato ha mar nem vegig gombos.a szine nem lenyeg en rozsaszinben szultem,de ez mellekes.es en olcsot vettem mert kitudja milyen foltos lesz,de aztan semmi nem lett rajta ugyhogy en meg mindig hasznalom oket.
2007. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!