Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kicsit félek szülés után az...

Kicsit félek szülés után az első együttléttől nem a fájdalom miatt. Mit tegyek? Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
4 hete szültem..volt egy kérdésem már a vizeletvisszatartási problémáról.azóta voltam dokinál de semmi rendelleneset nem talált h miert nem tudom visszatartani a vizeletemet.de ne ugy képzeljétek el h csak csöpög szabályosan állandóan bepisilek.egyáltalán nem érzem h telik a hólyagom és h mennem kell mosdóra abszolut visszatartani sem tudom..marha kellemetlen.lassan letelik a 6 hét és szeretnték már végre együtt lenni a párommal mert már fél éve nem volt szex.de félek h közben mi lesz..bepisilek-e vagy sem áááááááááá.mit tegyekk.ez annyira elkeserítő h elmondani sem tudom.itt vagyok 24 évesen és olyan vagyok mint egy .....segítsetek légyszi.volt vki hasonló helyzetben?köszönöm
2010. márc. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szülés után a kórházban én is bepisiltem, utána való nap, csak ittam és ittam és nem éreztem csak azt h csurog....szar volt egyszer is.....intimtornát ajánlom!

A pároddal beszélj, szerintem megérti és ezért nem kell aggódnod majd.....

2010. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen intimtorna!!

Amíg annak a hatása megjön, addig bizonyos időközönként menj el WCre, ha érzed az ingert, ha nem. ha szexet tervezel, akkor is előtte menj el pisilni, és akkor talán nem lesz baleset. De a párodnak mindenképpen mondd el, hogy ettől még előfordulhat...

A torna segíteni fog!

2010. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Szerintem jókat írtak előttem.

A szülés utáni első együttlét pedig nem feltétlenül jár fájdalommal! A nőgyógyász nekem síkosítót javasolt a 6 hetes vizsgálaton amikor voltam. Úgy alakult, hogy nem szereztük be, mielőtt együttlétre került a sor, és kiderült, hogy felesleges pénzkidobás lett volna. Annyira akartam, kívántam már a férjemet, és ő annyira felizgatott, hogy semmi szükség nem volt síkosítóra!! És fájdalmam sem volt. Sőt!!

2010. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja.: és az intimtorna az együttlétnél is jól jön majd :)
2010. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 4hete szültem és nekem is vannak vizelettartási problémáim,de nekem inkább akkor ha nagyon nevetek.

Én is nagyon félek az "első" együttléttől mi már sajnos 9 hónapja nem voltunk együtt a férjemmel a görcsök miatt.Jobbulást kívánok!

2010. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!