Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes laptopot és ebook...

Érdemes laptopot és ebook olvasót vinni a kórházba, vagy az első napokban úgysem tudjuk majd, hol áll a fejünk?

Figyelt kérdés

Még sosem szültem, ezért a kérdés.:) Olyan kórházban szülök, ahol a férjemmel együtt leszünk egy szobában wifivel 3-4 napig, és a gyermekünk is velünk lesz, külön ágyban, de egy szobában velünk.


A férjem családja külföldön él. Szerintetek érdemes lenne a kisebb laptopunkat bevinni, hogy azon könnyebben tudjunk a családdal skype-olni, megmutatni nekik a babát? Amiatt is gondoltunk rá, hogy esetleg lágy zenét hallgatni néha halkan, vagy ilyesmi.


Az ebook olvasót a férjemnek gondoltam bevinni, hogy amíg esetleg egyszerre alszunk a babával, és ő ébren van, tudjon mivel foglalkozni.


(Nem lesz nagy pakkunk, mert a kórházban mindent adnak nekünk, de feleslegesen nem vinnénk el ezeket.)


Nem tudom, mennyire megy gyorsan a felépülés, csak annyit tudok egyelőre, hogy 6 órával a műtét után már óvatos sétálgatás van a gyógytornász hölggyel.


Ti tudtatok volna energiát és időt szánni ezekre szülés után? Vagy a férjetek?


30hkm



2016. jan. 4. 10:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes max nem használjátok. Én sokat nyomkodtam a telefonomat és egyébként is 6 napot voltunk bent mert nagyon lassan indult meg a baba súlya, sokmindenre számítottam de erre nem, hogy majdnem egy hetet kell ott tölteni és csak az első 2-3 napban igényeltem sok alvást amíg óránként akart baba szopizni.
2016. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
A férjed miatt mindenképp, de lehet neked is jót fog tenni egy kis netezés, skypolás.
2016. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én tabletet vittem magammal, filmeztem végig, a bébi pedig rajtam aludt. Egy ágyasban voltam én is.
2016. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanilyen kórházban szültem, természetes úton. (Könnyen tudtam mozogni). Szerintem mindkettőt vidd be és fogjátok tudni használni. Mi is sokat neteztünk, mert a baba rengeteget aludt. Mi nem adtuk ki, végig velünk volt.
2016. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: Te hol szültél? Én a Kútvölgyiben fogok.
2016. jan. 4. 13:53
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy ketten mentek be, és nem lesz más a szobában, akit zavarna, szerintem nyugodtan, főleg, ha videochat miatt szükség lesz rá.


Nálunk semmi ilyen extra opció nem lesz, sima négyágyas szobában leszek három másik kismamával, szóval a férjem még ha tudna, akkor sem költözhetne be velem, de e-book olvasót mindenképpen viszek. Lehet, hogy nem is fogom elővenni, de anélkül sehova nem megyek, még két buszmegállót sem teszek meg nélküle :D Amikor az első babám született, vittem könyvet, de nem olvastam. Viszont volt, hogy pár ottani magazint végiglapoztam. Most ki tudja, lehet, hogy lesz kedvem pár oldalt olvasni valamelyik könyvemből, sok helyet meg tényleg nem foglal, amúgy is mindig a táskámban van.


Laptopot nem viszek, de az enyém nagyon nagy, az útban lenne. Van egy kicsi is, de az meg nem a legmegbízhatóbb, eléggé szeret akadozni, az csak idegesítene. Ha lenne tabletem, azt vinném magammal, de az nincs, emiatt meg nem fogok venni. Viszont skype-olni én is szeretnék majd, főleg a nagyfiammal, ő már 8 éves, sajnos 14 év alatti gyerek nem jöhet be látogatóba, úgyhogy valószínűleg nem látjuk egymást abban a pár napban, ezért mindenképpen szeretném megoldani, hogy legalább így láthassam, meg ő is engem, meg az öccsét. Ezt viszont telefonról is meg lehet oldani, amit nyilván amúgy is vinnék. Úgyhogy más eszközt nem viszek, csak a Kindle-t :)


33 hetes

2016. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! 14-es vagyok. Èn is ott szültem. :)
2016. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi vittünk be laptopot, és táblagépet is. Felesleges volt, mert akkor ment az olimpia. Mivel volt egy nagy Tv-is a szobában a férjem a sport csatornát nézte, amikor a gyermekünk aludt. A laptopot használtuk nagyon ritkán, (főleg a férjem), mi is megmutattuk a szülőknek a babát (skype-on beszéltünk 2X). A férjem nyaralásnak vette ezt az egészet, mert még szaunázni is lement egyik este. Velünk a baba végig ott volt. Én szoptattam. 5 napot voltunk bent.
2016. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!