Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt ki kell venni?

Szülés előtt ki kell venni?

Figyelt kérdés
Van 2 piercingem, egy ajak és egy nyelv, az lenne a kérdésem hogy szülés előtt ki kell-e vennem vagy elég ha kicserélem szilikonra?

2016. jan. 4. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Biztos vagyok benne, hogy ki kell venni. De kérdezd meg az orvosodat.
2016. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én kivettem. Amikor mondta a doki, hogy császár lesz. :)
2016. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jajj, bocsi. Nekem csak köldökben volt.
2016. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem nem kellett kivenni, fel sem merult ez a kérdés.
2016. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem az orromban van.

Fel sem merült bennem ilyen kérdés. A doki sem mondta.


Szerinted miért kellene kivenni?

2016. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk,ha altatják,akkor egy nyelvpiercing qrvára útban tud lenni!
2016. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam a szülésnél a szülésznő minden ékszert levetetett - karikagyűrű és nyaklánc.
2016. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi keresnivalója piercingnek, meg ékszernek a kórházban szerintem. Ahogy írta valaki, szükség lehet altatásra is. Ha nem programcsászár, hanem sürgősségi, akkor majd ahelyett, hogy mentik a babát, szedegetik ki a vasat anyuból... vagy vagy útban van, vagy nem, kesz ami lesz...? Tényleg ennyire fontos az ékszer? Én csak nyakláncot és fülbevalót hordok, de nemrég már levettem előre mindent, mert ha hirtelen indulni kell, tuti rajtam marad, a kórházban meg úgyis levetetik, csak elkallódna a drága ékszer a nagy kavarodásban.


Szerintem vedd le, annyira fölösleges az oda.

2016. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sürgősség esetén senkit nem érdekel a piercing. Nem szedegeti azt senki ki. Mentősként mondom, az árokparton sem akadályoz meg senkit az intubálásban egy pötty a nyelvben. Ezen fennakadni nevetséges.
2016. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ugyanaz az árokpart, amikor valaki váratlanul balesetet szenved és egy szülés, amire KÉSZÜL az ember. Értem, hogy technikailag az ügyes személyzet megold mindent, de teljesen fölösleges bármilyen lehetséges akadályt magunkon tartani. Amúgy meg kedves kérdező érdeklődj utána ott ahol szülni fogsz, hogy ott helyben mi a szokás. Én személy szerint akkor is kivenném, ha esetleg engedik.
2016. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!