Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes szedni a homeopátiás...

Érdemes szedni a homeopátiás méh felkészítő bogyókat?

Figyelt kérdés

Pontosan mire jók ezek, mit csinálnak?

38hetes pocis


2008. szept. 18. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vajúdás alatt szedtem 2 félét, egyik a tágulásban segített, a másik rendszerezte a fájásokat. Nekem nagyon nagoyn bevállt, és a dokik is bíztattak, hogy szedjem. 3 óra alatt meglett első babám minden gond és fájdalomcsíllapítás nélkül. És azt mondtam, hogy ha ennyi egy szülés,akkor bármikor máskor is:-)

Érdemes azért is szedni, mert ártani nem tudnak, max nem használnak...

2008. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Jó a kérdés, engem is érdekelne! Kedves válaszoló, milyen homeós bogyók voltak ezek? Légyszi írd ide a nevüket! gratulálok a babádhoz és irigyellek (pozitív értelemben), hogy ilyen könnyen szültél! A kérdezőnek is könnyű szülést kívánok! 35 hetes pocis
2008. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónk hát én is irigykedem, remélem nekem is segíteni fog.

A második válaszolónak. Köszi szépen.

Nem sokára megyek az egy barátnőmhöz aki nem régen szült és oda ígérte a bogyóit.

Megírom amint okosabb leszek. :)

2008. szept. 19. 10:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is szedtem homeos bogyókat, a tágulásnál szerintem segítettek, de mivel a fájásaim nem voltak erősek így a szülés végül mégis elég sokáig tartott. (Hajnali négykor kezdett folyni a magzatvizem és délután negyed négykor született meg a babám.)

Én ezeket szedtem a vajúdás alatt félóránként (később 20 percenként) felváltva:

Caulophyllum 5ch

Cimicifuga 5ch

Könnyű szülést!

2 hónapos kisfiú anyuja

2008. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ezeket szedtem, de nekem semmit nem segítettek! Nem tágultam semmit és fájásom se volt, a baba is lelassult és császár lett a vége.
2008. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
www.homeopatia.info.hu Ezt olvasd el!!
2008. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, én még nem szültem meg, de nekem is a Cimicifuga és a Caulophyum 5CH-t ajánlotta a gyógyszerész vajúdás alatt. Szülés utánra Arnica 30, China rubra 9 és Delphinium staphiagria 30-t vettem.

Én bízok benne, hogy segíteni fog.

2008. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Amit vajúdásra ajánlottak azt konkrétan nem tudom mire jó. Az Arnica a vérzés csökkentésére, a China Rubra pedig gyengeségre, kimerültségre. A Delphinium fertőzések megelőzésére való.

2008. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2008. szept. 19. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!