Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is fél attól, hogy valami...

Más is fél attól, hogy valami baj történik szülés közben a babával? A fájdalom nem érdekel, csak a babával legyen minden rendben.

Figyelt kérdés
Lehet hogy császároznak, de lehet hogy természetes úton tudok szülni, majd még a babától függ, 33 hetes vagyok, és sajnos több terhességem volt már sikertelen , nagyon féltem a babánkat, sote1 –en fogok szülni, de attól félek hogy megakad a szülöcsatornában, vagy nehogy a köldökzsinorral történjen valami amig bent van a baba. Ezek természetes félelmek ennyi idősen?
2010. márc. 30. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is nagyon féltem pont ilyenek jártak az eszemben, mint neked. Aztán amikor megindult a szülés, annyira lefoglaltak a fájdalmak, hogy eszembe se jutottak ezek az aggodalmak. Szerencsére gyorsan szültem, és a szívhangfigyelő végig ott volt rajtam, az megnyugtatott, hogy hallottam rendben van minden!
2010. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én több, mint 8 hónapja szültem, de bennem is mindig ilyen félelmek voltak. Igazából örültem volna, ha császár, mert úgy voltam vele, egyébként a mai napig így gondolom, hogy akkor a babaával nem történhet baj .

Trermészetes szülésem volt, 3 óra alatt, nagyon gíorsan meglett a babám, és közben semmi ilyesmi nem jutott eszembe, csak arra gondoltam, hogy , mindjárt a karomban tarhatom. Szóval azt gondolom teljesen normális, amit érzel. És lehet ezért most jön a lepontozás, de én a következőt legszívesebben császárral szülném, hogy legalább ioyleneken ne kelljen aggódni, hogy elakad...


Egyébként a kislányomnak 1× a naykán volt a köldökzsinór, esett is kicsit a szívhang kitolásnál, de hamar kint volt nem okozott gondot.


Szép szülést!

2010. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen természetes, hogy így félted a gyermekedet. (A szülés után is így lesz.) Én is aggódtam, hogy minden rendben legyen. De megpróbáltam kizárni a negatív gondolatokat, és csak a jóra gondolni. Hogy minden rendben lesz. Úgy is volt. Pedig a kisfiam 4200gr-mal született természetes úton!
2010. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!5 hete szültem én is nagyon féltem hogy valami gond lesz a lányommal mert Nst nem volt valami jó és bent voltam a korházba 5 nap után indították.11órát szenvedtem de amikor már a szülőszobán voltam nem tudtam másra figyelni mint a fájásokra,de megérte annál szebb nincs mint amikor először meglátod a gyereked!Könnyű szülést!Ne félj rendben lesz minden!
2010. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez természetes érzés, hogy ennyire félted a babádat.

Amikor velem közölték, hogy nincs szívhangja a babámnak sokkot kaptam. Úgy remegtem mint a kocsonya és amikor felsegítettek a vizsgálóról nem tudtam megállni, összeestem. Azonnal vittek a műtőbe, a vérnyomásom 170/130 volt, 120-as pulzussal.

2010. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22:07-es! Sajnálom nagyon. Elmeséled, h mi lett a vége?
2010. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22.07-es vagyok

Azonnali császár, és amikor kivették a kisfiamat egyből felsírt. Egészséges 1,5 éves kiskrapek.

Senkinek nem kívánom azt az érzést, amit akkor éreztem. Nagyon gyorsan a műtőbe vittek, még az infúziót is menet közben kötötték be. Hogy vizsgálat közben miért nem volt szívhangja nem tudták megmondani.

2010. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, de örülök, h szép lett a vége. :) Én biztos elájultam volna az idegtől.
2010. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!