Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés előtti napokban...

A szülés előtti napokban lehet már érezni, hogy készülődik valami?

Figyelt kérdés
Nem a szülés megindulásának konkrét jeleire gondolok (mint pl. nyákdugó távozása, rendszeres összehúzódások, magzatvíz elfolyása), mert ezekről tudok. Arra lennék kíváncsi, hogy valami egyéb testi vagy lelki jelből észre lehet-e venni.
2007. nov. 11. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem!Én kétszer szültem,de nem volt különösebb előérzetem.
2007. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én túlhordtam a kiscsajszitb1 héttel, úgyhogy már nagyon vártam az "idulást". De konkrétan nem éreztem, hogy melyik nap indulunk. Úgy volt, hogy szombatom megindítják, de én éreztem, hogy addig már nem fogjuk kibírni és kedden szültem. Sok sikert, kitartás. Jön amikor jönni akar a kis magzatka. :))

2007. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, hogy bebeszéltem e magamnak, de én tudtam, hogy időben fog jönni. Egy nappal a szülés előtt kerültem be a kórházba vérzés miatt, amiről kiderült vizsgálat során sérült meg a hüvely és nem szültem. Ez előtt azonban én a terhesség alatt végig azt éreztem, hogy a kiírt időre fogok szülni és be is jött, pedig csak körülbelülre tudtuk kiszámolni. szeptember 15-re voltam kiírva és 15-én este megindult a vajudás. Reggel szültem meg 8.20-kor.

2007. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 nappal szültem hamarabb, mint ahogy ki voltam írva. Féltem a túlhordástól, ezért előző nap sokat cipekedtem, lépcsőztem stb. Már hajnalban éreztem is valamit. Aztán napközben csk néha fájt picit a hasam,du.-án kijött a nyékdugó. Este kb. 7 körül már görnyedtem, de nem vettek fel a szülőszobára, csak az osztályra. Este 10 körül bementem "vajúdni", reggel 5:40-re lett meg. Jó hosszú volt, de életem legszebb élménye. A végeredmény pedig csodálatos!:)
2007. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!