Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen színű a magzatvíz?...

Milyen színű a magzatvíz? Vagy van egyáltalán színe? Ha csak szivárog, honnan tudom, hogy az az?

Figyelt kérdés
2007. nov. 12. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs színe. Ha van, az nem jó, akkor megelőzésképpen antibiotikumot kap a baba születése után. Ezért, ha elfolyik avíz és nem színtelen, arról feltétlenül tájékoztasd az orvosodat!

Ha csak szivárog, nem nagyon tudom, hogy lehet azonosítani, de azt tudom, hogy én is ettől féltem és a védőnőm megnyugtatott, hogy tudni fogom. Esetleg lehet kapni gyógyszertárban olyan betétet, ami jelzi, ha a magzatvíz folyik. Már nem emlékszem, mennyibe kerül, de arra igen, hogy leesett az álam, hogy milyen drága, ráadásul sok helyen nincs , csak rendelni tudják.

2007. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban nincs szine.

De szerintem , ha arra gondolsz, hogy szivárog, keress fel egy orvost, biztos ami biztos.-)

2007. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs színe, de ennek ellenére én kaptam antibiotikumot a szülés után 5 napig. Ha bármilyen szivárgás van, vagy folyás, akkor is keresd fel az orvosod, biztos ami biztos.

2007. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van gáz, ha a magzatvíz zöldes színű, mert akkor meconiumos(a baba első kakija),és az annak a jele, hogy a baba oxigén hiányos! Azonnal be kell indítani a szülést!
2007. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!