Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nemrég szültek, milyen...

Akik nemrég szültek, milyen tapasztalaitok voltak a tatabányai Szent Borbála kórházban?

Figyelt kérdés
Úgy láttam itt, hogy tavaly sok orvos elment onnan. Senkit sem ismerek, eddig egy szülésznőt ajánlottak, de ő mondta, hogy ottani fogadott orvos nélkül nem lehet felfogadni. Mindenki riogat, hogy a tbányai kórház szörnyű. Viszont én tavaly Győrben szültem, és mai napig sírni tudnék, ha belegondolok! Nagyon rossz élmény volt az egész, a kitolási szakaszt kivéve, egy trauma volt az a pár nap. Nem szeretném ezt újra átélni. VIP-szobán is gondolkodom, ha vki volt olyanban, érdekelne a véleménye. Köszönöm!

2016. máj. 4. 22:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2015-ben ott szültem. Komplikációk miatt császárral. Fogadott orvosom nem volt, de nem is éreztem hátrányát. A nővérek figyelmesek, gondosan. A doki, aki műtött, minden nap bejött, hogy megnézze, minden rendben van-e. Nővérhiány miatt le a kalappal az ott dolgozók előtt! Nagyon figyelmesek. Nekem csak pozitív véleményem van, a következő gyereket is ott fogom szülni.
2016. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!