Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mindenki hord...

Császár után mindenki hord hasleszorítót?

Figyelt kérdés
Nekem senki nem mondta, hogy kell, nem is volt... Homokzsákot kaptak a császáros kismamák pár órára és ennyi.
2016. máj. 29. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem hordtam és homokzsákot sem kaptam.
2016. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt. Homokzsákot én is kaptam. Addig volt rajtam még kiment az érzéstelenítő.... Aztán jöttek, h fel lehet kelni...
2016. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es, nálunk is kb... :D Mondták, hogy muszáj mozogni. De első tusolásnál segítettek még. Csak olyan sokan írják a leszorítót...
2016. máj. 29. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Én se hordtam, homokzsák volt felkelésig :)
2016. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó dolog, én is kaptam kölcsön, de nem is nagyon volt rá szükségem, meg pont akkor voltak a nagy melegek, nekem kényelmetlen lett volna
2016. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Se homokzsák se hasszorító
2016. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 6 óra fekvés alatt haskötő volt, nem homokzsák, utána semmi. Nekem nagyon jol esett volna az első 2-3 napon, ha van haskötőm, mert könnyebb lett volna mozogni, meg is fogadtam, ha lesz következő, akkor beszerzek egyet.
2016. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 barátnőm is mondta, hogy feltétlen fogadjam el, amit adnak a kórházban és vegyem meg otthonra is. Így is tettem, és tökjó volt.:) Nem a fogyás miatt, hanem hogy összetartson, tök simán tudtam vele sétálni már 5 nappal a szülés után (3. napon már itthon aludtunk), de ha nem volt rajtam, nehezen mentem.


Ettől függetlenül biztosan nem mindenki hord haskötő pántot.:)

2016. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem van de nem hordtam. azt mondta a dokim hogy ami visszatud, az anélkül is visszahúzódik...homokzsákot nem tudom kaptam e, rémlik.
2016. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én nem éreztem hiányát igazából, csak elbizonytalanodtam, mert sokan írták, hogy használtak, de ezek szerint nem automatikus. :)
2016. máj. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!