Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szult mar EDAval es...

Aki szult mar EDAval es anelkul is, irnatok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Az elsot mindenfele fajdalomcsillapitas nelkul szultem. Most uton van a masodik es elegge gondolkozom az EDAn. Leirnatok, hogy nektek melyik milyen volt? Es ha mondjuk harmadszorra is szulnetek, akkor melyiket valasztanatok?
2016. máj. 31. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
En epiduralissal szultem,bar nem en akartam! Nekem inditasra se akart jonni a picur igy a dokim mondta,hogy a tagulast segitve javasolja,illetve hosszu es fajdalmas tagulas lenne anelkul! Noss a ket kezem osszeteszem,hogy belementem! Egy alom volt a szulesem vele! Persze amikor kiment a hatasa de meg nem kaphattam a kovetkezo adagot,akkor azt hittem meghalok,igaza volt a dokimnak,tenyleg nagyon fajdalmas lett volna nelkule! Nekem mondtak,hogy majd semmit nem erzek tole,a labam sem tudom majd mozgatni mert erzeketlen lesz... Hulyeseg! Ugy mozgattam a labam ahogy akartam es ereztem mindent,csak a fajasokat nem! Ereztem mikor eloszor kibujt a fejecskeje,majd a kovetkezo tolasra a tobbi resze! A fajasokon kivul mindent ereztem! Most 6hetes vagyok a masodikkal,de nem kerdes,hogy megint kerni fogom-e...! :)
2016. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!