Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudja v-ki, hogy a MÁV (áek)...

Tudja v-ki, hogy a MÁV (áek) kórházban tartott szülésfelkészítő tanfolyamról hol lehet érdeklődni?

Figyelt kérdés
Felhívtam a szülőszobát, de igazából semmi lényegeset nem tudtak mondani. Kitől lehet érdeklődni?
2010. ápr. 12. 11:09
 1/8 anonim válasza:
Szia, szerintem kb sehol... :) a legrészletesebb tájékoztatást én a szülőszoba előtt kiragasztva láttam, ma velem sem voltak túl informatívak telefonon, szóval mi odabattyogunk este 3/4 6ra a férjemmel, és megnézzük, hova kell menni pontosan, meg persze h lesz-e egyáltalán ma előadás.
2010. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Ha esetleg megtudtatok v-mit, megírnád?

Köszi!

2010. ápr. 13. 16:55
 3/8 anonim válasza:
jaj, bocs, rosszul írtam, holnap este battyogunk oda... de persze, majd leírom, mi derült ki... :)
2010. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Várom, köszi!
2010. ápr. 13. 22:15
 5/8 anonim válasza:
Szia! Bocs a késlekedésért, a rendszer a következőképpen működik: minden hónap 1., 3. és 4. szerdáján 13 órától szülőszobalátogatás van, illetve a 3. szerdán ezt követően 14 órától neonatológiai ismeretekről előadás. A hónap 2. szerdáján este 6 órától pedig a nagy szülésfelkészítő előadást tartják meg, szó volt az őssejtfagyasztásról, aztán volt egy aneszteziológiai témájú rész (főleg eda, kicsit spinál és altatás), végül pedig magáról a szülésről beszééltünk, ez utóbbi nem is igazi előadás volt, hanem inkább kérdezz-felelek, és utána még be lehetett menni szülőszobát is nézni. szerintem érdemes elmenni a nagy előadásra, elég hosszú, de érdekes és hasznos, főleg ugye az edás-szüléses rész. Minden pontosan ki van írva a szülőszobán a 3. emeleten is, az előadás maga a G épületben van a 2. emeleten az előadóteremben, a Podmaniczky utca felől kell bemenni, és ott rögtön fel a lifttel. a szülőszoba bejáratán van még egy lista a szülőszobás felszerelésről is, amit hozni kell, illetve a látogatáskor meg lehet beszélni a többit is, amit a gyermekágyra javasolnak, a babának pelenka és popsitörlő kell. Ha gondolod kérdezz még, ha teheted, mindenképp menj/menjetek el az előadásra, a többség vagy az apajelölttel, vagy az édesanyjával volt, gondolom attól függően, kivel szeretne szülni.
2010. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ép kedden kifogtam egy kedves nőt telefonon, aki szintén ezeket mondta, de örülök, hogy Te is megerősítetted ezt.

Még csak annyi, hogy sokan voltak? Mennyivel korábban érdemes odamenni? Meddig voltatok ott?

2010. ápr. 16. 14:34
 7/8 anonim válasza:
Elég sokan voltunk, szerintem az előadáson volt legalább 25-30 páros, de még a hatkor érkezőknek is volt kényelmesen hely az előadóban, nem kell sietned... :) Fél tíz körül végeztünk a szülőszobán, de azért volt közben egy kis csúszás, mert a főorvos épp szülést vezetett le, és az aneszteziológus is később esett be, szerintem olyan szűk két és fél órát számolj azért az előadásokra, a szülőszoba már gyors volt, olyan fél óra - negyven perc körül.
2010. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A következőre megyünk!
2010. ápr. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!