Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebből programozott császár lesz?

Ebből programozott császár lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam szemészeten, egy szembetegség miatt javaslatot írt a szemorvos a nőgyógyászomnak a császárra. Viszont a nőgyógyászom a terhességem 38-39. Hetén megy szabadságra, ezt már egy hónapja mondta. Akkor még nem tudtunk erről a szembetegségről. Akkor úgy beszéltem vele, ha netán pont akkor indulna meg a szülés átad egy másik orvosnak. Ezzel meg is békéltem. De most ìgy hogy császár lesz, nem tudom mi lesz. Megvárják hogy bemenjek mert megindult és akkor császároznak, és ha ez pont a dokim szabadsága alatt lesz, akkor az a másik doki fogja csinálni, vagy meg lehet beszélni hogy mondjuk a 37. Héten egy adott napon megcsinálja a saját dokim? Igazságszerint ez lenne a legjobb mert nála szerettem volna szülni is, de így hogy császár lesz még inkább ragaszkodom hozzá. A baba nem kicsi 33 hetes vagyok 2500grammra becsülték uhn.
2016. jún. 11. 08:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 27én megyek legközelebb a dokim magánrendelésére. Akkor tudom vele is ezt megbeszélni.
2016. jún. 11. 08:10
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj de minek vállal egy olyan orvos aki akkor megy szabira amikor bármelyik pillanatban megindulhat a szülés?

Függetlenül attól,hogy császár vagy természezes szülés az a gyerek nem véletlen van annyi ideig az anyaméhben ameddig van.

Szetintem felelőtlenség egy gyereket hettekkel előbb világra hozni csak azért mert a doki akkor ér rá.

Ha már dönteni kell a szülés időpontjáról az orvosi szempontok alapján legyen eldöntve. Röhej.

2016. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Barátnőmnek is szemészeti okok miatt lett császár, nem várták meg az ő esetében a vajúdást, hanem bement aznap kora reggel és megtörtént a dolog.


Mivel a 37. Héten már érettnek számít a baba, ezért meg lehet beszélni az orvosoddal hogy esetleg mielőtt elmegy, tervezzétek be.


Viszont én felhívnám/felkeresném most a dokit, mert 27-n két hét múlva 35 hetes leszel, és ki tudja, hogy be tud e programozni arra a hétre, és speciel én nem tudnék várni, hogy akkor most mi is van.

2016. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen biztos a sok terhes betegéhez fogja időzíteni a szabadságát... ugyan már! Átad addig egy másik dokinak, nem az van hogy lesz,.rja kb h mi van velem. Második válaszoló köszönöm a valaszod! Hétfőn felhívom hogy mit szól ehhez az egészhez.
2016. jún. 11. 09:07
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én bevállalnám, hogy ha megindul, akkor ahhoz megyek, akinek átad, nyilván bízik benne, akkor te is bízhatsz. Ha meg nem indul be, akkor megcsászároz ő a 40. héten, amikor visszajön. Semmiképp nem csináltatnám a 37. héten.
2016. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az első gyerekem 38. Hétre született, a második 35. Hétre. Mindkettőt ennél a dokinál szültem és mindkettőt símán. Most így ez a császár gondolata eléggé felkavart. Főleg hogy épp előfordulhat hogy ezt a bébit sem húznám 40. Hétig. A másik orvost úgy nagyjából ismerem, hallottam róla jókat. De ha átad neki, és pl a 38 héten megindul, akkor őt is felhívhatom mondjuk éjjel 2kor hogy jőhet császározni? Ki tudja honnan jönne olyankor vagy mennyit dolgozott elötte? Nem lenne kipihentebb a sajat orvosom ha tegyük fel progimcsászárként a 37 hét 4 napján delelött 10kor császároz meg? Jajjj sajnos nagyon összezavarodtam ettől. Sima szülésre számítottam és nagyon beparáztam a császár gondolatától a legjobbat szeretném kihozni ebből a helyzetből mindkettönk számára.
2016. jún. 11. 10:09
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Mi meg vegkepp nemtudjuk faradj oda vagy hivd fel akit/akiket kell. Ok elmondanak mindent. Megbeszelik ok ketten vagy ti harman...
2016. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A programcsászárt kiírhatja a 38. hétre is az új doki, ergo nem kell sietnie sehonnan. Ha meg előtte indul meg, akkor a régi operál, nem?

Meg kell beszélni.

2016. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg holnap is megindulhat, és ha éppen ügyelt előtte a saját orvosod, akkor sem kipihent. Megjegyzem, a második nekem sürgősségi volt, annyira, hogy be se ért a saját orvosom, pedig progira vártam. Így az ügyeletes operált, semmi gond nem volt.
2016. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első volt császár.Vajúdás közben elakadt.A dokim hajnal 5től bent volt velem,vasárnap reggel 9re jött össze a műtős team...Nem tudom ki volt fáradt,de én biztos 😁


Igaz h 37 héten már érettnek számít a baba,de csak azért nem vetetném ki korábban,hogy az a doki műtsön.

2016. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!