Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+1 hetes vagyok, se egy...

39+1 hetes vagyok, se egy jósló, se egy keményedés, a pocakom fenn. Van remény hogy beindul a héten? Minden porcikám sajog

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 07:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én 10-re vagyok kiírva, 42.hétig várunk, második baba, első császár volt, most természetesre készülünk, nekem lent van a baba már, meg keményedek, de egy darab görcsöm nincs, se jóslóm...baromira nem szeretnék újra császárt. Szerencsére jól viselem egyébként, nem vizesedek, csak ez a para van, hogy nem indul be magától...
2016. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39+1 úgyszintén......semmi jósló, se görcs, talán a vesém fajdogal, de azon es a vizesedes, láb kéz dagadason kívül kutya bajom sincs😕 itt 41 heten befektetnek ha nem változik semmi... 36 heten 2000 méh száj szinten, ma voltam NST n többször csengetett a gép, ha jol tudom az összehúzódasokat jelzi...de nem éreztem belőle semmit. Kitartás remelem gyors es nem túl fájdalmas szülesben lesz részünk.
2016. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Körülöttem mindenki megszűlt már 😂 komolyan úgy érzem, én nem is fogok szülni. Hülye vagyok tudom mert még van pár napom a kiírtig, de akkor is...úgy szeretném már. A védőnő, a kórházban a szülésznő aki az nst-t csinálja meg úgy mindenki azt kérdezgeti ha meátnak hogy "hát te még nem szültél meg?" hatalmas a hasam. Mintha a 11. Hónapban lennék 😂
2016. júl. 7. 06:40
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem még mindíg semmi... :-D
2016. júl. 9. 06:21
 15/17 anonim ***** válasza:
Enyhe gorcsolok kivul szinten semmi.... 😕
2016. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező? Történt már valami?
2016. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A kiírt nap előtt egy nappal indult a buli de nem táguktam így a kiírt napon császárral megszületett a kicsilány :-) köszönöm a kérdésed :-)
2016. júl. 29. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!