Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti megéreztétek, hogy melyik...

Ti megéreztétek, hogy melyik nap fog megszületni a baba?

Figyelt kérdés

Én végig úgy éreztem, hogy Július 31-én fog megszületni, azaz holnap, de egyenlőre semmi jele, hogy meg akarna születni. Valahogy ez volt a megérzésem végig, de úgy tűnik nem jött be :( Augusztus 18-ra vagyok kiírva.

Volt aki megérezte és bevált?


2016. júl. 30. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2016. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia.én ugy éreztem ma meglesz.augusztus 1re vagyok kiirva,de eddig semmi jele nekem sem.kivancsi leszek enis.

Kitartás könnyü és gyors szülést kivánok :)

2016. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen.január 19re voltam kiírva.azt éreztem,hogy 13án meglesz (születésnapomra),és meg is lett
2016. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2-szer szültem, egyiknél sem éreztem meg.
2016. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem.


A második babával megbeszéltem hogy a kiírt napon tessék megszületni, akkor is született... indított szüléssel előre megbeszélten (értsd 2 nappal előtte) egészségügyi ok miatt :S

2016. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem ...

Mindegyiket tul hordtam ...

2016. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megéreztem. A hét elején én szóltam a dokinak, hogy pénteken kilakoltatom a törpét, mert már nagyon terhes voltam. Így is lett.
2016. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is július 31 -et érzek az elejétől fogva. Eddig semmi jele. Augusztus 9-re vagyok kiirva.
2016. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Anno annyi volt, hogy apu mondta nehogy már húsvét hétfőn szüljek! Rácáfoltam :-D
2016. júl. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Véletlen műve lehet csak, ha valaki aznap szül, amikor úgy gondolja. Ez olyan, mint amikor valaki a kiírt napon szül meg pont. 4x szültem, egyszer sem született akkor, amikor gondoltam (hány olyan nap volt).
2016. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!