Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki vagy nem ciki? Fogadott...

Ciki vagy nem ciki? Fogadott orvoshoz járok terhes gondozásra. Megkérdeztem mennyi nála a szülés. Ciki lenne ezután azt mondani, hogy a szüléshez nem szeretném felfogadni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem ciki. Ha neked nem felel meg az összeg,nem fér bele a köktségvetésbe nem kötelező megfogadni.
2016. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annál szültem az első 2 gyerekemet,de amikor a harmadik gyerekkel voltam terhes persze mint mindig most is megkérdeztem az árakról 16 hetesen. Azt mondta,hogy nem kell most válaszolnom, gondoljam meg, bőven ráérek a 30. hét után is és akkor beírja a könyvbe. Mondjuk nem volt rajta mit gondolkodnom.
2016. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki... én az első kettőt ugyan annál szültem,jött a harmadik,úgy megemelte a tarifát 5 év leforgása alatt,hogy képtelenek lettünk volna neki ezt az összeget kifizetni.Váltottam,féltem,mert bíztam na

gyon az előzőben,de érdekes módon nem lett bajom a másiknál sem. :) És töredékét kérte!

2016. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Mennyit mondott? :)

Másnál szülnél, vagy ügyeletesnél. Én nem cikiség miatt gondolnám meg, hanem az elvárás miatt. Szerintem sem ciki, de ha az lenne, akkor is mi van...

Inkább az vele a gondom, hogy járok valakihez végig terhesgondozásra, aki ismer, követi a terhességet és fizetek neki. Mond egy összeget, amit sokallok, (bár nem tudjuk, mennyi is az, úgyhogy nem biztos, hogy reális, amit írok) és fizetek másnak a szülésért. Mennyivel kevesebbet kérhet a másik orvos, megéri az a különbözet? Ezt mérd fel. Én nem szülnék ügyeletesnél, ha magánba jártam, az viszont biztos.

2016. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
80ezret mondott,szerintem ennél kevesebbet más se kérne.igazából nem vagyok a fogadott orvos híve,de igen rossz előzmények miatt jobbnak láttuk ha a terhesgondozást magán doki csinálja végig.eddig elégedett vagyok a választott orvosunkkal,viszont azt a 80ezret igencsak lenne hova rakni,ezért a vacilálás.ügyeletre gondoltam,nem másik fizetős orvosra.
2016. aug. 9. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Így már értem.
2016. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki!
2016. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
72%
Nem is értem, hogy mondhat összeget! Felháborít...én is fogadott orvosnál szültem, de amikor megkérdeztem mennyi az annyi, annyi volt a válasz, ő nem mondhat összeget, mert megkapja a fizetését és egyébként is oda járok 4hetente(a végén többször)...Mondtam, neki, hogy de mégis...akkor annyit mondott, mennyit szokott kapni...90-100ezer....Nahát én adtam 50ezret és kész! 6hetes kontrollra is visszamentem hozzá, nem volt bunkó, sőt talán kedvesebb volt, mint a 9hónap alatt bármikor :D Most is nála fogok szülni és bárkinek nyugodt szívvel ajánlom! Egyébként ha fogadott dokid van aki mond árat akkor azt hiszem ez a 80ezer "nem sok" hallottam már 150ezerről is!
2016. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!