Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárkor apukával mi van?

Császárkor apukával mi van?

Figyelt kérdés
SZóval nálunk elvileg (Pécs), egy üvegablak mögött nézhet befelé. Kérdésem, hogy ott mit lát? Rendesen a műtétet is, vagy csak a ponyvát? Én a műtőasztalról fogom őt látni? Jó lenne látni, ahogy odaadják neki a babát (ugye a testkontakt miatt kiviszik neki - legalábbis a védőnő ezt mondta). Nálatok hpgy volt császárkor? Láttátok, ahogy apuka megkapja a babát, a reakciókat?
2016. aug. 17. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az ötödik is apás szülés lesz. Ismeretségi körömben is azok voltak és még nem váltak. Ekkora ostobaságot még nem olvastam, remélem te nem akarsz szaporodni.
2016. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Természetes szülésnél van, hogy gondot okoz az apának ha mindent végignéz, ez se mindenkinél. De itt most császárról van szó, nagyon nem ugyanaz! Mivel nem a szülő nő szétrepedt vagináját nézegeti apuka!
2016. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Benn volt a muteten, o vaghatta el a koldokzsinort is. Amig varrtak, elkiserte a picit meretkezni. Aztan visszajott es egyutt at a szobankba, es kiment a babaert, behozta a szobankba. A baba addig noverekkel volt. (Maternity)
2016. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy szintén üvegablakon nézett be, én nem nagyon láttam őt. A műtét el volt ponyvázva, úgyhogy azt nem látta, csak kb. a fejem. Szerintem ez mindenhol így van, a műtétet nem szokták közszemlére tenni.

Nálunk a babát oda vitték ki, ahol apa volt, abban a "nézelődős" helységben látták el, vágták el a köldök zsinórt, fürdették stb. Aztán akkor már láttam, hogy a kezében fogja és magyaráz neki. :)

Utána kisit behozták hozzám is míg műtöttek, de aztán miután felvittem a szobába, ott kaptuk meg újra.

2016. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!