Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes ha császár után...

Természetes ha császár után 2hónappal megjön és nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg először és azóta esek kelek elájulok szédülök un.ájulásos rohamaim vannak remeg kezem lában vagyis inkább rángatózik és a heg belül nagyon fáj kb mint műtét után másnap.És nagyon.erős a vérzés is.

2016. aug. 23. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoptatsz már? nem tudom, szerintem az orvost kérdezd meg, de nekem anyukám mesélte, hogy mikor megjött neki szülés után annyira erős vérzése volt, hogy azt hitte meghal. Szóval normális lehet simán. Az, hogy remeg kezed, lábad nem tudom mennyire normális. Orvosnak mindenképpen említeném.
2016. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Ehhez azonnal ugyeletre vagy legalabb orvoshoz kellene menni. Felelotlen vagy h ez nem jut az eszedbe
2016. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj az orvosoddal mindenképp, valószínűleg nincs semmi kóros a dologban, de nem árt biztosra menni, ez nem játék.


Talán még annyit tudok mondani, hogy nekem a császár óta (3 éve szültem) sokkal erősebb és fájdalmasabb a havi vérzésem, mint korábban.

2016. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Suerintem nem normális. 2 császárom volt, a második után 2 hónapra jött meg, kegyetlenül fájt, nagyon erős volt, de ennyire azért nem. Én orvoshoz mennék. Azt azért hozzátenném, hogy normális, hogy fáj a heged, és erősen vérzel, de az ájulás ijesztő. Meg mi nem tudhatjuk, hogy te milyen fájdalomra mondod, hogy erős, az mindenkinek más. Jobb ha lát orvos.
2016. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Pszichés a remegés.
2016. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szoptatok már.Erős fájdalomnak nevezem pl a császár másnapját kb. annyira fájt.Mostanra elmúlt illetve szakaszos a vérzés.

Utolsó miből gondolod hogy pschihés a remegég?

2016. aug. 27. 22:31
 7/7 A kérdező kommentje:
remegés*
2016. aug. 27. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!