Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknél ilyen tünetek voltak,...

Akiknél ilyen tünetek voltak, mikor szültek? Ugye ez még nem jelenti biztosan, hogy pár napon belül szülhetek?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja hasmenésem van, a gyomrom pocsék, hányinger társul hozzá. Gyomorégés mondjuk eddig is volt... Ma meg már szédülök is... Betegnek nem érzem magam, csak nagyon nyomottnak. Szíven is sokat "vacakol", bár én "alapjáraton" hajlamos vagyok rá kisebb billentyűhiba miatt. Összességében nem érzem magam a topon. Első terhességemnél ilyet nem tapasztaltam, végig jól voltam (az itt fáj-ott fájt leszámítva), mondjuk indítással is végződött, tehát fogalmam sincs, milyen amikor beindul a szülés...
2016. aug. 26. 13:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy holnap töltöm a 37. hetet, szóval már bármi lehet, de nagyon örülnék, ha még 2 hetet kihúznánk "egyéb okok" miatt. :)
2016. aug. 26. 13:28
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
A dokid mit mondott a dologra? Van okod aggódni?
2016. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek egyike sem a szülésindulás konkrét jele.

Hasmenés nem törvényszerű, nekem három szülésből egyszer sem volt.

Inkább valami vírus vagy gyomorrontás lehet, vagy most egyszerűen csak gyengélkedsz.


A szív kérdést gondolom már tisztáztad az orvossal, hogy mikor mire kell figyelni, mi az, ami belefér, és mi az, ami vészhelyzet, ha még nem, akkor sürgősen kérdezz rá erre.


Minden többedik terhesség egyre megterhelőbb (lehet), mivel közben mindig egyel több nagyobb gyerekről kell mellette gondoskodni. Az ember nem tud akkor pihenni, amikor szeretne, és általában nem is annyit, amennyi jól esne, ez már önmagában elég ahhoz, hogy nehezebb legyen, és még mindenféle egyéb nyavalya bejöjjön a képbe.

2016. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor ne aggódok :)

Orvosom most szabin van, vele 2 hét múlva találkozok. Nem gondolnám, hogy gyomorrontás, mert az kicsit más. Nem csikar a hasam, tudok rendesen enni (sőt...), csak olyan "nem olyan, mint szokott", illetve napi 2x rám jön a "most azonnal wc-re".

EGyébként legutóbb teljesen zárt volt a méhszáj, éretlen, az orvosom akkor azt mondta, augusztusban nem valószínű a szülés. Persze bármi változhat.

Kardiológusom szerint semmi okom aggodalomra, csak a tüneteim ijesztőek (számomra), de megvizsgált elég aprólékosan és ezen tényleges problémán kívül más nincs semmi. De ez sem akadályozza a természetes szülést, semmit, csak egyszerűen kellemetlen tünetei lehetnek (és vannak is... szerintem én jobban túlaggódom).

2016. aug. 26. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!