Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugóval irány rögtön a...

Nyákdugóval irány rögtön a kórház?

Figyelt kérdés
38+3 napos kismama vagyok. Az előbb vettem észre, hogy kijött a nyákdugó. Kicsit keményedek de fájás az nincs. Ezzel rögtön be kell menni a kórházba vagy úgysem csinálnak semmit?

2016. szept. 8. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Ha nincs rendszeres fàjàsod és nincs vérzés akkor nem. Viszont szex tiltott illetve az ülőfürdő, mert ha elkezdett nyìlni esetleg a belső méhszàj akkor fertőzés veszély van.
2016. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetfon lattam eloszor nyakdugot a wcpapiron es csak penteken delelott folyt el spontan a magzatvizem.A nyakdugo tavozasa a szules KOZELEDTET jelzi,de nem feltetlenul orakon belul.Nagyobb a fertozesveszely,vigyazz magadra.
2016. szept. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Nekem talàn tàgulasos maszatolas van de nàlunk csàszàr lesz.

Én is bizonytalan vagyok.

2016. szept. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nem. Közeledik de még nem kell menni, majd ha elfolyik a magzatvíz vagy lesznek rendes fájások.
2016. szept. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyákdugó után még több mint egy hét telt el mire elkezdődtek a fájások. Szóval lehet ma szülsz, lehet túl hordod...ez semmit nem jelent, dokihoz se kell rohanni vele mert nem tud mit kezdeni ezzel.
2016. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis, az még semmit se jelent. 1-2 hét simán lehet még hátra.
2016. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem magzatvízről van szó, nem kell sietni sehova. Nekem az első kis darab nyák után 12 nappal kezdődtek a fájások. Addig is kisebb-nagyobb darabokban távozott, szülés napján mégis volt még egy fél tenyérnyi, ami kicsusszant. Mivel eleve kórházban voltam, kérdeztem a szülésznőket, azt mondták ne izguljak, ez csak azt jelzi, hogy hamarosan befejeződik a terhesség.
2016. szept. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!