Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rendszeres de gyenge fájás?

Rendszeres de gyenge fájás?

Figyelt kérdés
40+4 napos vagyok. Fél 7 óta rendszeres 5 perces fájásaim vannak!! De olyan kis gyengék... A hasam SZINTE nem is fáj hanem a derekamba szúr a fàjdalom úgy 20-30 mp-ig... Nem akarok bemenni feleslegesen de ebből most szülés lesz vagy erősödik e majd? Nálatok ős volt ilyen?

#szülés #fájásgyengeség #rendszeres fájás
2016. szept. 24. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is igy kezdodott. Mondjuk nekem 20 perkenkent voltak fajasaim eleinte, es nagyon gyorsan surusodott, de nem volt eros egyaltalan. Reggel 10kor kezdodott, este 8kor meg skypeoltam a szuleimmel meg pizzat sutottem a ferjemmel gond nelkul. Este 10-11 fele kezdett durvulni, vegul reggel 10re mentunk be a korhazba. Ekkor voltam 2 ujjnyira kitagulva. Hat nem orultem :D vegul 13.59kor szuletett meg a fiunk. Sokaig tartott, hosszu volt, de nem volt brutalisan fajdalmas. Szerencsere nem kaptam oxitocint meg egyeb gyorsitokat.


Talan tusolj le, csak folyasd magadra a meleg vizet. Aztan majd meglatod, hogy mi a helyzet. En nem rohannek egybol a korhazba. Szerintem erezni fogod, hogy mikor kell indulni.


Nagyon szurkolok neked, konnyu szulest kivanok!

2016. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a burokrepesztésig mondhatni egyik sem fàjt. Inkàbb kellemetlen volt.

A màsodik 10 kor indult 5-7 perces " fàjàsokkal" 16 kor mentem kórhàzba 3 percesekkel. Sajàt làbon gyalog. A szülőszoba előtt kacaràsztunk amikor végre kijött vki, hogy miben segìthet, mondtam hogy szülni jöttem. Megkérdezte miből gondolom, mondtam, hogy a 3 perces fàjàsokból, és mivel màsodik gyerek nem mertem otthon tovàbb vàrni. Ràm nézett, végigmért: làtom jól bìrja,vàrjon itt kicsit mert tele vagyunk :-)

Kb még félóràt vàrtam a soromra akkor raktak ctgre, ott mondtàk, hogy ja szülni fogok, pakoljak öltözzek adatok felvétele. 2 óra múlva kezemben volt a baba :-).

2016. szept. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél napig voltak nagyon gyenge "fájásaim" és egyre erősebbek lettek, leginkább mozgás hatására. Simán lehet belőle szülés de akár jósló is, zuhanyozz le, ha elmúlik jósló, ha erősödik szülés.
2016. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont ma egy hete voltak rendszeres 4 perces fájásaim, de gyengék. A második gyermekemet várom, tehát tudom milyennek "kell" lennie a valódi fájásnak. Azóta is vannak minden nap, de gyengék. Tegnap este fürdésre erősödtek, azt hittem végre indulhatunk, aztán elmúltak.

Kitartás! Előbb-utóbb be fog indulni :)

39 hkm

2016. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!