Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akinek Nem hullott...

Volt akinek Nem hullott szülés után a haja?

Figyelt kérdés
Ha a szemoldokom is besurosodott terhesen, az is kihullik kesobb? Egy honapja szultem,nem szoptatok. Meg nem hullik semmi.
2016. szept. 29. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Majdnem 4 hónapja szültem ès nem hullik sem a hajam, sem a szemöldököm.☺
2016. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik szülés utàn sem hullott. De gyorsabban nőtt, gondolom a vitaminok miatt amit a szoptatàs első félévében szedtem
2016. szept. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyik gyerekemnel se hullott pedig mindkettot szootattam. vitamint is szedek talan attol nem hullik de lehet semmi koze hozza
2016. szept. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem se hullott de terhesen se lett szép dús, mint ahogy olvastam.
2016. szept. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem változott a hajváltási menetrendem se terhesség alatt, se szülés után. Kamaszkorom óta nagyon gyorsan cserélődik a hajam, ránézésre csomókban hullik, de közben dús is.


Egyedül a hasam lett kicsit szőrösebb (nagyon fehér a bőröm, ezért látványosabb volt), ami szerencsére szülés után visszaállt, tehát onnan kihullott.

2016. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyik szülés után nagyon látványosan hullott (fél év után kezdte), a másik után nem.
2016. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fél évvel a szülés után kezdett nagyon hullani.De ez csak az egyik terhességemnél fordult elő.
2016. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 szülésem után sem vettem észre semmilyen változást. Pedig nagyon vékony szálú semmilyen hajam van és a családban mindenkinek hullott. Szoptatás elhagyása után se vettem észre semmilyen változást.
2016. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nem szültem (hetek kérdése), de mivel nem is dúsult a terhesség alatt, remélem, szülés után nem kezd el hullani a normál mennyiségből, mert elég vékony szálú hajam van.
2016. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!