Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok az elmúlt...

Szisszi0314 kérdése:

Mik a tapasztalatok az elmúlt időszakban a Győri szülészetről? . Melyik dokit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a Lendvai az orvsom, már nagyon rég óta. megvagyok elégedve vele, bár néha lehetne alaposabb.


a szülészeten szülésznőkből én eddig csak normálisat fogtam ki. tavaly mikor mentem hogy elfolyt a vizem, akkor kifogtam két idiótát, semmiben nem segitettek, nem szóltak egy orvosnak sem, pedig progis császáros voltam, és sajnos koraszülésem. ennek ellenére leszartak.


most várom a harmadikat, de megbeszélem az orvosommal hogy egy lépest sem teszek nélküle, és mindenhova velem kell jönnie. mert amit akkor műveltek velem, az kibirhatatlan volt. és mikor szóvátettem, még én voltam a különös.


2012 ben mikor született a nagy fiam, akkor meg mindenki olyan kedves és segítőkész volt, hogy öröm volt az a 4 nap amit bent töltöttem!

2016. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dr. Mika Péter az orvosom, ő műtött, hozzá járok, őt bátran ajánlom.
2016. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!