Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekorvost keresek Törökbál...

Gyermekorvost keresek Törökbálint közelében (Budaörs, Budakeszi, Érd, Budapest), aki vállal ambuláns szülést követő házhoz kimenetelt, írásba adja, hogy leveszi a PKU szűrést, beadja a BCG oltást a babámnak. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok. Van egy 20 hónapos kislányom. A szülést követő 24 óra kórházi megfigyelés után, szeretném elhagyni a kórházat a babámmal. A házi gyermekorvosunk nem vállalta, hogy segít. Kérem, aki ismer olyan orvost, aki vállal ilyen eseteket is, segítsen!
2016. okt. 26. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Én nem ismerek és biztos nincs is sok, de nem értem ha 1 napot kibírsz, akkor még 1 napot miért nem? A kötelező kórházi tartózkodás nálunk 48 óra, ami azt jelenti, ha nem este 6 után szülsz 2 éjszakát kell a kórházban tölteni (még délután 5-kor is hazaengednek, ha úgy jár le 48 óra és a babának minden vizsgálata megvan). Én most szültem a 3.-at és ezt a 2 éjszakát apával jól megoldották.
2016. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értem, hogy miért olyan sürgős, hogy plusz 1-2 ejszakát nem bírsz ki?
2016. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1-2 éjszaka a kórházi finanszírozás miatt fontos, egyáltalán nem a baba és a mama, és pláne nem a 2 éves kislány érdeke, hogy ott dekkoljon, ha minden rendben van.


A kérdésedre: ezt így nem fogod megtudni, sajnos végig kell kérdezned személyesen az összes dokit.


Jótanács: ne mondd el előre a kórházban, hogy ez a terved, mert ki fognak találni valamit, hogy maradnod kelljen. Nekik komoly pénz, ha bent töltöd a kötelező napot. Kapsz majd hideget-meleget, ha el akarsz jönni, mert anyagilag károsítod őket vele.

2016. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Válaszolónak: Köszönöm a válaszodat, igen, tudom, a terv megvan és az amit te is írtál, megvárjuk a férjemmel az első vizsgálatokat, majd ha ők is kijelentik, h minden rendben van, akkor vesszük elő a papírokat. Számítottam rá, hogy sok itt az "okos" ember, de azért reménykedek, hátha egy illetékes is belefut a kérdésembe.
2016. okt. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!