Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell vagy illik a...

Mikor kell vagy illik a fogadott dokinak odaadni a pénzt?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim közül nagyon sokan csak a hat hetes kontrollon adták, anyukám szerint az anyaságiból adják sokan, mivel a rengeteg kiadás mellett nem fér bele. Én meg voltam győződve, hogy szülés után egyből kell, ami jelen pillanatban okozna kicsi nehézséget.

2016. nov. 3. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után illik, még mielőtt elhagynátok a kórházat a babával.
2016. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az régen rossz,ha az anyaságiból kell odaadni.Főleg hogy mostanság már ki sem telik belőle.Anyukád szerintem azokra gondol,akik csak szeretnének adni valamennyi hálapénzt,de nincs fogadott orvosuk.És a 6 hetes kontrollon szokták amúgy.
2016. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én varratszedéskor adtam. Szules utan kb egy hettel.

Szerintem, ha mondod neku, hogy a hat hetes kontrollon halakodsz abbol sem lesz problema.

2016. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
2- es! Nekem kitelt volna az anyaságiból, mert 40 ezret raktam a borítékba a csaszarmetszesert. Nem mondott tarifat az orvosom. Havi 12 ezret fizettem a gondozásért. Nem volt eszemben , hogy szules utan még 120 ezret borítékoljak.
2016. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem az anyaságiból szeretném, csak arra gondoltam ha megszülök a napokban akkor nem tudom egyből odaadni csak 15.-e körül.Egy része félre van téve, csak jött egy váratlan kiadás, két részletben meg fura odaadni nem?
2016. nov. 3. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három gyerekem van. Mindhárom alkalommal a 6 hetes kontrollon adtan oda.

Számomra ott ért véget a szülés levezénylése.

2016. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is a 6 hetesen adtam, én is úgy gondoltam, hogy ott "végez" a doki. mondjuk itt jól leszóltak érte :/
2016. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem én is megvárom a hathetest, akkor már mi is megleszünk mindennel. Nem fogok ezen tovább stresszelni.
2016. nov. 4. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!