Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babámmal vagyok 30...

Második babámmal vagyok 30 hetes terhes. Elsönél sem lettem csíkos és idáig sem. Megúszhatom megint vagy nem számít, hogy szültem már és akkor nem jött ki. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem változó. Ha nem híztál többet, mint az elsőnél, akkor van rá esély, ha elkerülöd a repedést. Az elsőnél nekem a combomon jelentek meg csíkok a hízás miatt, a másodiknál szerencsére nem.
2010. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem hízás nélkül is kirepedt az elsőnél :(


Szerintem jó esélyed van rá, hogy megúszd, ha az első terhességnél nem volt ezzel gond!

2010. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elsönél 20kg híztam,most a másodiknál tartok 8kg-nál.
2010. ápr. 28. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiammal 32kg-ot híztam, gyönyörű szép maradt a pocakom, nem lettem csíkos, viszont nem lettem utána feszes sem, de csík egy szál sem. A kislányommal 16kg-ot fogytam a hatodik hónapig tartó hányás miatt, ez alatt az idő alatt 5x voltam kórházban kiszáradás miatt. A 38. héten jöttek elő a csíkok, nagyon sok, csúnya lila. :( Remélem te megúszod! :)
2010. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én összesen 9 kilót híztam. Két repedésen kívül semmi csík nem volta 4. hétig. De aztán túl hordtam 8 nappal és ez pont elég volt, hogy teljesen szétrepedjen a hasam.

Szerintem ez teljesen változó mindnkinél és minden terhességnél.

2010. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nekem a 37. hétig nem volt egy csíkom sem.Találtam egy szuper A...-os testápolót,ami nagyon bevált.Aztán 1 hétig nem volt és ez pont elég volt a csíkoknak,nem olyan vészes,csak bosszantó!Remélem neked nem lesz!
2010. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!