Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek vissza kellett tartani...

Akinek vissza kellett tartani a tolófájásokat! Kaptál oxitocint?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Én kaptam. Hirtelen nagyon erős fájásokat csinált de túl korán abbamaradtak és 20 percig vissza kellett tartanom a tolófájásokat. Azt hiszem az egészben ez volt a legnehezebb.
2016. nov. 11. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Gátvédelem miatt volt 1-2 amikor mondták,hogy lihegjem el ne nyomjak,hát ez nem volt gáz,igaz hiába nem nyomtam jött....mondjuk ha nekem is sokáig kellett volna vissza tartani hát nem lett volna egyszerű az biztos
2016. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah és kaptam oxitocint
2016. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,kaptam
2016. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elso szulesnel nem kaptam oxitocint. 45 perc volt a kitolas, de ennek a nagyja a tolas visszatartasarol szolt, mert gatvedelemmel szultem nagy babat.

A masodik szulesnel kaptam oxitocint, raadasul sokat. Kellett volna, hogy visszatartsam a tolofajast, de nem tudtam, egyaltalan nem volt kontrollom a testem felett. A masodik tolofajasnal kint volt a fiam, a gatam nem, de a meheszajam szetrepedt a gyorsasag miatt.

2016. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendszertelenek voltak a fájások és már hosszú ideje vajúdtam, kaptam oxitocint akkor rendszereződtek és erősödtek, majd mikor jöttek a tolófájások vissza kellett tartanom mert még nem tűnt el a méhszáj, végülis meg kellett császározni.
2016. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valászokat! Ezek szerint tényleg lehetett az oxitocin miatt. Nekem sem tűnt el a méhszáj addig azért kellett visszatartanom.
2016. nov. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!