Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császárral szültek,...

Akik császárral szültek, jártak így? Első mensi mikor jött meg?

Figyelt kérdés

Júli elején szültem császárral. Érdekes volt, mert jobb oldalon 2 vágás van egymás alatt, mivel megvákták a babát, feljebb kezdek még 1x császározni. Ezt leszámítva elég gyorsan helyre jöttem, 1,5 hónap után nem is fájt sem a heg sem a környéke. 3 hét után múlt el a vérzés.

Nagyrészt tápszert eszik a fiam, picit szopik is mert apad a tejem.

4 napja viszont fáj a hasam ha lépek, felülök, vagy csak a fiam ül a hasamon. És nyugodt szívvel mondhatom, h fáj annyira, mint a műtét után.... 6 hetes kontrollon mindent rendben találtak. A dokim jövő péntekre adott időpontot,de nem hagy nyugodni a dolog. Gondoltam arra is h meghúzhattam a hasizmom, vagy most jönne meg a mensim?



2016. nov. 18. 22:33
 1/6 Andi80018 ***** válasza:
Abszolút nem normális! Én már két hónapra a császár után edzettem hasra, lájtosan. Tehát már akkor sem fájt. Az neked kell érezned, hogy a sebnél fáj-e, vagy menstruációs fájdalmad van-e. Egyébként simán lehet, hogy megjön, nekem is kb. ennyi idő elteltével lett újra vérzésem. Pihenj a dokiig, ne erőltesd meg magad.
2016. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 héttel császár után jött meg először (kizárólagos szoptatás mellett), de egyáltalán nem úgy fájt, mint a seb korábban.
2016. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokáig fájt a seb,utána belső viszketés húzódás feszülést az első félévben tuti éreztem. majdnem 10 hónapos volt a fuam mikor megjött.
2016. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ketszer vagtak?ejha.nekem is megsertettek a babukam buksijat,mert nagyon vekony volt az elozo heg,de nem vagtak ujra...

De ez lenyegtelen,nem vagyok orvos.

Nekem meg teljesen el sem mult a gyermekagy,es mar mensiztem.

Kb 5 hettel a csaszar utan ereztem borzaszto fajdalmat,egett az egesz hegem.nem vigyaztam elegge,nem pihentem eleget,meghuztam.

Na az volt olyan fajdalmas mint mutet utan.

Lehet Te is rosszul mozdultal.

Hivd fel az orvosod,kerdezz ra.mar sok ido eltelt a csaszar ota,nem hiszem,hogy a heggel lehet valami.

Most latom a dokid kov hetre adott idopontot.....telefonban mit mondott?

Mensi miatt nemhiszem,hogy fajna annyira.bar nekem a gyerekek elott iszonyu gorcsokkel telt az elso 3 napom.de azert az mas jellegu fajdalom.

2016. nov. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2terhességem volt 2császárral de a fájdalom kb 2hónap után elmúlt. Most érzéketlen a környéke. Kizárólagos szoptatás mellett az elsónél másfél év után jött meg, most 3hónap után még semmi.
2016. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hétig véreztem. 8 hétig fájt. most 14 hetes a kicsi aki 3 óránként eszik este is... mensi sehol még.
2016. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!