Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » December 4-re vagyok kiírva,...

December 4-re vagyok kiírva, nyáron azt álmodtam, hogy november 28-án szülök, tegnap láttam az időjárásjelentést, aszerint akkorra várható lehűlés pont! Volt akinek az időjárás változás beindította a szülést?

Figyelt kérdés

Feldagadtak a napokban a bokáim, láthatóan lejjebb ment a hasam, kicsit pufibb az arcom és nagymennyiségű sűrű "slejmszerű" a váladékom.

Jóslók vannak de nem olyan gyakran...

szerintetek van esély a hétfőre? :D



2016. nov. 24. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Aki amúgy is érzékeny a frontokra, annak nagyon nagy az esélye, hogy hidegfrontra beindul a szülése. A nyomáskülönbségre begörcsölnek a méhben az erek, vagy nem tudom. :) nem akarok okoskodni, de ez a hidegfrontos dolog tény.
2016. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Én szeptemberben szültem, nekem több indok miatt is meg kellett indítani. DE!az a nap még az orvosok szerint is nagyon durva volt ugyanis futószalagon szültek a kismamák,és amikor az orvosom panaszkodott a bolondokházára ő egyértelműen a frontnak tulajdonította ezeket a hirtelen szülésbeindulásokat.

Szóval igen van rá esélyed elvileg

Könnyű szülést kívánok!

2016. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Esély van, de ne éld bele magad.


A frontos dolog tényleg létezik, meg a telihold is ilyesmi. Körülöttem sokan frontnál meg teliholdkor szültek, én is frontérzékeny vagyok.


Erre én a tök eseménytelen dög melegben a kiírt előtt egy nappal szültem. :-D


Sose tudhatod. Majd a gyerek eldönti, őt ez érdekli-e vagy nem.

2016. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

De amúgy nem olyan jó frontnál szülni, mert tele van a szülőszoba, szó szerint sorban kell állni, a személyzet leterhelt, aztán meg tele vannak a kórtermek, sokkal több aztán a látogató stb stb.


Tök jó amikor csak úgy teng leng az ember a szülészeten, néhány másik kismamával egy eseménytelen napon nem idegeskedik a kórházi személyzet sem, hogy hogyan legyen egyszerre több helyen.

2016. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Én dec6ra vagyok kiirva. Terhesség elején nov29et àlmodtam meg :) remélem bejön :) amugy 4éve a lànyom december végi volt, de annyira meleg volt hogy melegitöbe mentem be a korhàzba szülni. Teli volt az osztàly. Aznap 6baba született
2016. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is megálmodtam anno az első gyereknél, frontot is előrejeleztek, meg telihold is volt, gondoltam ez tuti lesz akkor. Aztán eltelt az a nap, meg a kiírt nap is, közbe frontok jöttek-mentek, és a kiírt nap után 9 nappal lett csak meg a bébi. Szóval jó ötlet, de azért kalkuláld be, hogy esetleg mégsem így lesz :-). Majd írd meg meglett-e aznap!
2016. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes dolog ez. Én az elsőnél okt 2-re voltam kiírva. Bizonyos buta babonáim miatt azt akartam,hogy 4-én szülessen. Be is jött.

Mit ad isten,a másodikkal meg okt 10-re voltam kiirva. Mondtam is ö is 4-én kell,hogy szülessen. És akkor született.

Természetes úton,semmi inditás,semmi oxi,epi,semmi gyógynövény vagy kutyulék.

De gondolom a baba dönti el ám,nem én vagy az időjárás.

2016. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy ő dönti el nem is sürgetem jön amikor alar. Csak érdekelt. Első baba nagyon izgulok!!! Okvetlen megírom mikor születik :) de már nagyon érzem hogy közeledik a vége!
2016. nov. 24. 21:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy így, vagy úgy, de hamarosan vége, a 4-e sincs túl messzi. Én hidegfrontkor szültem, aznap sokadiknak, és voltak még páran utánam.
2016. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fronttól függetlenül is si án szülhetsz hat nappal előtte.
2016. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!