Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány évesen szültetek?

Hány évesen szültetek?

Figyelt kérdés

Aki korán(16-20), annak 30 éves korára hàny gyereke volt?

Rátok is furcsán/elítélõen néznek?



2016. nov. 29. 13:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Első gyerekemet 24 évesen, másodikat 28 évesen, harmadikat 31 évesen. Az elsővel kezdtem az egyetemet, a második után államvizsgáztam, a harmadik után nyelvvizsgáztam.
2016. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A 16.hozzászólónak üzenném,h olvasson figyelmesebben!Hozzátettem,h az én véleményem.Akármit is írsz nekem az marad a véleményem,h 49 évesen szülni kései és nem normális.Ezen felül nem szóltam le senkit,m nincs ilyen ismerősöm,ha lenne sem szólnám le,tegye ha akarja,de ez az én véleményemen nem változtat!

A kérdezőnek igen,nálunk van példa..Anyósom 70 éves,az unokákat sajnos nem tudjuk rábízni fél órára sem.Az egészségi állapota és a "fittsége" sem olyan,h ezt megengedhessük magunknak,a nevelési elveiről nem is beszélve...2,5 hónapos volt a kicsink amikor ajánlotta,h cumisüvegbe adjunk neki húslevest,4 hónapos volt amikor kérdezte,h miért nem adunk neki egy kis kenyeret..Úgyhogy emiatt sem működik a dolog,szerintem...Amúgy a lepontozásról annyit,h gondoltam,h lelesz pontozva,azok akik idősebb korban szülnek nehezen tudják elfogadni a valóságot..Szokták mondani felénk,h az igazság néha fáj 😊 Minden jót kívánok a családotoknak és ne foglalkozz vele ha megnéznek 😀

2016. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
39 évesen szültem az elsőt. Én a 45 éves kort húztam meg határnak
2016. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én 27 voltam az elsőnél, 30 a másodiknál és most 33 évesen várom a harmadikat.
2017. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!