Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan nem megy a hazasel...

Szules utan nem megy a hazaselet! Lehet hogy szukre varrtak vagy ez mindenkinel igy van es normalis?

Figyelt kérdés
Parszor probalkoztunk mar most 8 hete hogy szultem de a huvelyembe ugy 2 cm re mintha valami akadaly lenne nem tudunk tovabb jutni es persze faj is az a resz :( doki szerint rendben van de en erzem hogy valami nem engedi. Volt mar igy valaki vagy menjek vissza dokihoz? Esetleg mit tettetek ellene?
2016. dec. 10. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Intimtorna. Ha nem javul, akkor doki.
2016. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, ezek szerint nem a varrás, mert én császárosként is teljesen ugyanezt érzem. Nekem már a menstruaciom is megjött (7 hónapja szültem), s a tamponhasználat sem igazán megy. Voltam vizsgálaton is, és ssemmit nem talált az orvos.

Egyelőre nem mentem tovább az okok kiderítésében. Szerintem a szoptatás, pontosabban a hormonok is közrejátszanak - a prolaktin ugyanis hüvelyszárazsagot okoz... Ez pedig fájdalomhoz vezet, szűkül a hüvelyed.

Hát, mi erőltetjük, s ezt jó módszernek tartom. Azért ne valami nagy kínzást képzelj el :) Nem volt a legkellemesebb az elején, de mostanra már nem okoz gondot az együttlét. Kicsit persze még fáj.

Az intimtorna jó ötlet!

2016. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinten csaszaros voltam es nalunk is ez volt! Igaz ennek mar lassan masfel eve, de kelett jo par honap, hogy olyan legyen mint regen. En is szoptattam, es kb a 8. honapotol javult amikor is a lanyom leszokott a cicizesrol!:)
2016. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy méhsüllyedés vagy hüvelyfalsüllyedés. Vizsgálaton fekszel, s nem mindig látszik. Intimtorna jó ötlet.
2016. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, de ugyanez volt. Nekem nagyon sokáig fájt és nem nem is tudtam így ráhangolódni, aztán egyszer csak elmúlt, de ehhez hónapok kellettek,6-7 hónap. Szerintem semmi bajod, csak egyszerűen több idő kell. Pontosan ugyanez volt nálam is, úgy éreztem, mintha szűz lennék...ja és ehhez párosult a totális szárazság. De magától megoldódott.
2016. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8Hónapja szültem természetes uton nem volt vágásom egyetlen egy öltés volt az is egy elpattant ér miatt. Az elején velem is ez volt aztán teltek a hetek a helyzet nem javult már kedvem se volt hozzá. Doki nem látott semmi gondot ő ajánlotta hogy először csak pettingeljünk és fokozatosan próbálkozzunk mintha újra "első" alkalom lenne. Így is tettünk a helyzet sokat javult még most sem olyan mint szülés előtt de már legalább nincs stressz se borzasztó fájdalom.
2016. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!