Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszesi seb verzese...

Csaszarmetszesi seb verzese es valladekozasa normalis?

Figyelt kérdés

Elozmenyek 3hetesen voltam ugyan ez miatt a dokimnal,akkor is a sebem elkezdett verezni es az egesz hegnel gennyes volt.

Aznap be is mentem a dokihoz,meg is vizsgalt azt mondta a szervezetem es a borom nem birja a varratokat es igy reagal ra,az egeszet bekente betadinnal,rarakott gezt es ennyi,minden kovetkezo vizsgalatnal ugyan ez volt.


1hete nem kellett visszamennem,mondta hogy mar zuhanyozhatok is.

A hegem mar szepen huzodik vissza de bal oldalt van egy kis dudor,amibol jon ver es genny,de szo szerint kilehetett huzni a gennyt,kinyomtam belole az osszeset,mert multkor is ezt csinalta a doki,bekentem jol betadinnal es raraktam gezt.

A seb lejott rola,lehet hogy beleakadt a bugyimba vagy nem tudom,de nincs rajta es egy kis lyuk maradt helyette.


A heten beakarok menni a dokimhoz,csak elotte megszerettem volna kerdezni itt is.



2016. dec. 27. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális.

Nekem 4x vágták fel a hasamat, egyszer sem volt ilyen!

2016. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem normalis. Nekem se volt ilyen.
2016. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem minimális nedvedzés volt, mindössze kb. 1 centi hosszan gyulladt be. Kaptam antibiotikumot (Zinnatot) és jó párszor vissza kellett mennem tisztítására, kötözésre.


Ha az egész heg begennyedt, az csúnya gyulladás! Ne várj vele, holnap doki!

2016. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem most a 3.nal volt csunya.

Kozepen egy kis reszen.hetekig valadekozott.ahogy a gez beleragadt,es leszedte a sebet.

Koromvirag kremet es levegoztetest ajanlott az orvosom.

De amennyire Te irod annyira messze nem volt gaz.

Szerintem ne hagyd annyiban,egy sima betadinozas nem biztos,hogy eleg.nehogy nagyobb bajod legyen.

2016. dec. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bezzeganyán volt hasonló írás, elhajtották az anyukát, mert hogy dagadt, és azért... és ott is vmi nagyobb gond volt a háttérben. próbálj rákeresni
2016. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is pont azt akartam írni, mint az utolsó. Mindenképpen ragaszkodj a tenyésztéshez, a bezzeganyás sztoriban valami nagyon durva fertőzés volt, úgy emékszem, fél évig kínlódott az anyuka.
2016. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszat,bocsanat hogy eddig nem irtam csak gyerek mellett kicsit nehezkes.

Masodjara kb egy centin levalt a seb magatol es verzet,gennyedzett,igy visszamentem a dokimhoz akinel szultem,nem tudja miert van ez,o meg nem latott ilyet az evek soran,aminek en nem nagyon orultem.

Hegesedik a sebem nagyon,de mar csak egy centin van problema a tobbi szepen gyogyul igaz lassan es nem tudjuk miert.

Megint betadin es kicserelte a tapaszt most gezre,neha szelloztessem,de ne kenjek ra semmit,ezt mondta.

De szerintem ez nem normalis hogy folyamatosan verzik mar masodjara.

Megyek a nogyogyaszomhoz hogy megkerdezzem tole is,mar boven van tapasztalata,benne jobban bizom.

Meg mindig faj a mehem es jobb oldalon a medence csontnal,asebem folott meg mindig nagy a duzzanat.

Es meg verzem.

6hete csaszaroztak

2017. jan. 3. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, szegénykém, jobbulást!
2017. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!