Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki volt meg ilyen helyzetb...

Andyf kérdése:

Valaki volt meg ilyen helyzetben? Beindult a szülés, a vajúdás, bő 2 ujjra tagultam és egyik percről a másikra mintha elvagtak volna a falyasokat, több nem jött így megszakadt a vajúdás?

Figyelt kérdés
Nem adnak az orvosok semmit mert a magzatviz még bent van és azt mondták a baba jól van. Csak így félig kitagulva meddig vihetjuk tovább, mikor indulhat újra? Vagy újra fog indulni egyáltalán magától? Köszönöm ha megosztjatok velem tapasztalataitokat. 38+2 kismama
2017. jan. 16. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig is lehetsz nyitva a végén, nincs belőle baj, ha erre gondolsz. Bármikor újraindulhat, már abban a fázisban vagy, de ezt nem lehet így előre megmondani.
2017. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen, bár én eddig csak olyan szüléstörténetben találkoztam vele,ahol otthon szült az anyuka.Bármikor elindulhat újra.Szerintem jó, hogy az orvosok hagyják, hogy magától alakuljanak a dolgok.
2017. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Meggondolta magát a baba, inkább hagy még egy kis időt, hogy olvass el 1-2 könyvet szülés előtt, hátha megtanulsz írni is... FÁLYÁS???
2017. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekem hasonloan volt. Beindult a vajudas, de meg nem voltak olyan erosek a fajasok, 7-8 percenkent jottek. A ferjem izgult, hogy nem erunk he a korhazba, ha meg otthon varunk, menjunk be.

Elindultunk, a kovsiban mar 5 percesek voltak es erosebbek.

Beadtuk a nagyobb gyereket a nagyszulokhoz, beertunk a korhazba, vartunk kicsit az orvosra, szulesznore. Mire bejutottunk vizsgalatra, addigra megszunt az osszesfajas, az nst se mutatott semmit.

A megszaj 3 ujjnyira nyilt. En 39 hetes terhes voltam, az orvos felajanlotta, hogy menjek, aludjak egy jot (ejszaka volt) es reggel megrepeszti a burkot.

En ezt nem akartam, a baba jol volt, igy nem ereztem szuksegesnek az inditott szulest. Vartunk 4 napot, de semmi nem tortent, 2 naponta jartam be vizsglatra. Vegul meginditotta az orvos.


Nem kellett volna bemennunk a korhazba olyan koran, attol allt le a folyamat.

2017. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 3-as igazán elhihetet hogy ilyen lelkiállapotban egyáltalán nem tartom fontosnak hogy a fajast éppen j vagy ly írják. A 4tol kerdezeném, hogy 3 ujjnyi tagulassal meg engedtek, hogy hazamenj? Én tegnap óta a kórházban vagyok és eléggé nehezen viselem. Szívesebben várakoznék otthon ha lehetne, egy 2 éves kisfiú vár még otthon.
2017. jan. 16. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
En egyetertek...a 3-assal:D
2017. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kicsilapu ***** válasza:
Pfff.... Milyen sok kedves ember van itt... Hogy vagy kérdező? Megszületett a pici?
2017. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
3 asnak és annak aki egyetért vele üzenem,hogy egy igazi parasztok vagytok :) remélem sose lesz gyereketek,de szerintem nincs is,ha ilyenekkel foglalkoztok,mert nem tudjátok átérezni egy aggodó kismama helyzetét... idióták. hogy vagy azóta kérdező?
2017. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm érdeklődésetek, azóta még mindig egyben vagyunk a picikémmel, pénteken töltjük a 40 hetet. Még mindig türelmetlenül várom, hogy újra beinduljon a dolog,remélem sikerül megszülni és nem lesz szükség császármetszésre. Vannak napközben többször is menzi szerű görcsem inkább az alhasam fáj nagyon olyankor de el is múlik és rendszertelenek.
2017. jan. 24. 09:01
 10/12 Kicsilapu ***** válasza:
Szia kérdező! Gondolom már túl vagy a szülésen. Hogy vagy? Hogy hívják a picit?
2017. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!