Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetesen vizsgálat után...

Zara93 kérdése:

39 hetesen vizsgálat után barnázás és rendszertelen fájások, mikor lehet baba?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor lehet ebből baba ha tegnap voltam dokinál és bő egy ujjnyira nyitva vagyok meg azóta vannak fájásaim csak nem akarnak erősödni és rendszereződni?! Meg azóta van barna folyásom! Várom a válaszokat! Előre is köszönöm!

2017. jan. 16. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem dél körül volt barna folyásom én megijedtem tőle és mentem dokihoz, 2 centire voltam nyitva és csináltak magzatvizvizsgálatot, ezután indult be igazán.
2017. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akár ma,akár holnap,de még holnap után is stb ...

én amikor vérezni kezdtem és bementünk a kórházba már 3 ujjnyi voltam és 0 fájással. Rá 5 órára kezdődtek a fájások és pillanatok alatt erősödtek meg sűrűsödtek, doki már csak a szülőágyon merte a burkot megrepeszteni.

2017. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szombatra vagyok kiírva de péntek reggel be kell feküdnöm! Bár bízom benne hogy a kismanóm előbb gondoskodni fog róla! Köszönöm a segítséget!
2017. jan. 16. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az még sok nap. Simán beindulhat.
2017. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 38 hetesen volt vizsgálat, délután barnázás, rendszertelen fájások. Másnap ugyanúgy barnázás, elment a nyákdugó, délután pedig elfolyt a magzatvíz és beindult. :)
2017. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!